Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi munkavállalók segítsé...

Külföldi munkavállalók segítségét kérném. Milyen gyakran van lehetőség hazalátogatni?

Figyelt kérdés
Azok segítségét kérném, akik külföldön dolgoznak, elsősorban Anglia érdekelne. Szeretnék kint dolgozni tapasztalatszerzés és nyelvtanulás céljából (többek között), viszont itthoni problémák miatt rendszeresen haza kellene járnom. Ezalatt azt értem, hogy 4-5 hetente 5napot vagy egy hetet itthon kellene töltenem. Van olyan munka, amivel ez kivitelezhető lenne? Nem baj, ha nem full time munka.

2017. jan. 6. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Például kamionsofőr.
2017. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is csak ez jutott eszembe, de nő létemre nem lenne a legmegfelelőbb :)
2017. jan. 6. 19:21
 3/5 goaus ***** válasza:
Ápolóként el tudom képzelni, egyébként nehezen. Őket annyira keresik hogy még talán ez is belefér. Másszakmával kizártnak tatom, mivel még ha a maximumos 33 nap szabadnapod lenne - ritka - akkor sem fér bele.
2017. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor erről úgy néz ki le kell mondanom. :(

Azért köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 7. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed.

Én a királyságban dolgoztam, 2-3 hetente hazajártam 1 hétre, én választhattam meg mennyit akarok dolgozni, mennyit akarok itthon lenni.

Kerekesszékes emberekkel éltem a saját házukban, otthoni segédápoló a munkakör neve (hú, magyarul elég hülyén hangzik :D ), nem kell hozzá előképzettség, ingyenes 5 napos képzést kapsz, viszont kell hozzá legalább középszintű nyelvismeret (nem nyelvvizsga, az senkit nem érdekel, tudj beszélni, megértetni magad, az nem baj, ha nyelvtanilag helytelen, csak beszélj) és legtöbb helyre jogosítvány is kell ( bár én ezt is megúsztam, mindig olyan klienshez mentem ahol nem kellett vezetni).

Ha érdekel, elküldöm a cég nevét akiknél dolgoztam, nagyon megbízhatóak, segítőkészek.

2017. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!