Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválást szeretnék de a...

Timcsike010 kérdése:

Tetoválást szeretnék de a barátom nem szerti a tetoválásokat és azt mondta nem viselné el rajtam és ha megcsináltatom a tetoválást összecsomagolhatok Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok 1 éve szeretnék már tetoválást de ezt a barátom nem fogadja el mert neki sincs és nem szereti a tetoválásokat igy azt akarja hogy nekemse legyen.

Szeretnék de félek hogyha tényleg megcsináltatom elhagy.

Az alkaromra szeretnék egy mintát és apukám anyukám születési dátumát.

Szerintetek mit tegyek?

Előre is köszönöm a válaszokat



2017. jan. 7. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a barátod nem mondhatja meg mit csinálj és mit ne,ha nem akarod hogy ott hagyjon akkor ne csináltass,lehet hogy pár év mulva az egészet csak bánnád,és már nem tudnád levetetni.Ha nagyon szeretnéd akkor meg választanod kell: vagy a barátod vagy a tetko.Melyik a fontosabb számodra?!
2017. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Egyenlőre nem csináltatok tetoválást nehogy megbánjam de ha évek múlva is szeretném akkor megcsináltatom a tetoválást ha pedig ezt nem fogadja el és azért mert tetoválást csinálok elhagy akkor nem is szeret igazán.

2017. jan. 7. 21:51
 3/6 anonim válasza:
A véleményem az, ha ezért tényleg elhagyna téged, akkor már rég nem beszélünk szerelemről...Nem, nem tudom mióta vagytok együtt, vagy mit éltetek meg együtt, de ebben a kontextusban baromira nem is számít..A szerelem/szeretet (bármilyen sablonos is) feltétel nélküli, ha Ő képes ezt eldobni, csak azért mert Te szeretnél valamit felvállalni önmagadon, ami a részed lenne, akkor szerintem itt nincs miről beszélni...Ennek ellenére is azt javasolnám, hogy várj a tetoválással, amíg nem vagy benne biztos 110%-ban, de ne a barátod miatt...magad miatt.
2017. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jarnek olyannal, aki megszabja mit tehetek...ezek csak dátumok és nem is valami hülyeség emlékeztetője. Ha ezt megtiltja, és hagyod, mást is meg fog. Ismerem ezt a fajtát, nem lesz szép vége a dolognak
2017. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A volt barátom is hasonlóan gondolkodott. Tudta, hogy én imádom a tetoválásokat, és azt is, hogy szeretnék is egyet. Azt mondta, hogy ő utálja a tetkókat meg azokat az embereket is, akiknek van. Engem ez csak megerősített abban, hogy megcsináltassam. Igaz, hónapokat vártam vele, magam miatt, hogy biztosan ezt a mintát akarom-e és oda, ahova elképzeltem. Addigra már szakítottunk (más miatt), de ha együtt lettünk volna még abban az időben, akkor is megcsináltattam volna.


Nekem is az az érzésem, hogy a barátod nem szeret téged olyannak, amilyen vagy, mert akkor elfogadná, hogy a részedhez tartozna a tetoválás is. És mivel nem hülyeséget szeretnél magadra varratni, ráadásul lazán takarható helyen lenne, próbáld meg megbeszélni vele. Kérdezd meg, hogy mi az a konkrét ok, amiért ő ennyire ellenzi.

2017. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Válaszokat.

Várni fogok még a tetoválással de magam miatt

2017. febr. 17. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!