Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen részegnek lenni? 14/f

Milyen részegnek lenni? 14/f

Figyelt kérdés

Milyen részegnek lenni? Tényleg minden marhaságot meg csinálok ha részeg vagyok? Én leginkább attól félek, hogyha részeg leszek, valami olyan dolgot csinálok aminek komoly következménye lesz, vagy ez csak akkor fordul elő, ha nagyon sok alkoholt ittam? Mérlegelni tudom a tetteim következményeit részegként? Még nem voltam részeg, szóval nem tudom milyen hatással lehet-e rám. Kell-e ettől félnem? :D

(Elnézést a végletekig idióta kérdésért, de remélem azért kapok néhány értelmes választ)



2017. jan. 8. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem szar, nagyon rosszul leszel, olyan mintha beteg lennel olyan erzes, nem ertem masoknak mi a jo benne, nem birom felfogni
2017. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Borzasztó rossz, tényleg olyan mint egy erősebb betegség: szédülsz, remegsz, nem tudsz járni, beszélni, homályosan látsz, aztán hánysz is, vagy épp elájulsz, összevizeled magad stb. Másnap meg kibírhatatlan fejfájás, hányinger, szédülés, szomjúság. Én sem értem mit élveznek benne annyian. Én még sosem voltam. 21F
2017. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!