Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Van rá valahogy lehetőség, hogy megnézzem telefonon a messengerbe kapott üzeneteket a messenger/facebook megnyitása nélkül?

Iphonon meg tudnám valahogy úgy nézni a messenger üziket anélkül hogy az appot megnyitnám?(a zárolt képernyőre való kiiratás nélkül.)Ezenkívül ismertek valami módszert,hogy hogyan ne lássák,hogy mikor voltam utoljára elérhető?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, Messenger, üzenet, szex, lány, fiú, kutya, telefon, kapcsolat

01-10 14:51  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
WasSmith nevű felhasználó válasza:

Nincs.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 01-10 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Külföldi munkavállalók segítségét kérném. Milyen gyakran van lehetőség hazalátogatni?
Ha van arra lehetőség hogy a wot karimat unbannoljátok pls mert az egyik csatába egy gyerek bejött elém és véletlen kinyirtam mert kevés hpja volt és szeretném vissza kapni a karimat?
Van benne lehetőség?
Van valami lehetőség a feloldasra? Telefon kepernyőzar minta helyett kodot attam meg de elfelejtettem a jelszót
Letöltöttem a keyboardot a play aruhazba s hogy kell beallitani azt a messengerbe h a billentyu olyan legyen?
Van e olyan lehetőség (program vagy hasonló) amivel hamis Amerikai telefonszámot lehet szerezni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu