Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neten gunyos megjegyzeseket...

Neten gunyos megjegyzeseket irnak rolam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig legjobb baratnok voltunk de mar utaljuk egymast egy csajjal.az iwiwen vannak meg olyan kepei ahol enis rajta vagyok(vagy veletlenul vagy csoportkep),mindenkit "ram uszitott" es mindenki irja a gunyolodo megjegyzeseket.annyira megalazo.szoltam osztalyfonoknek de nem tett semmit...legszivesebben elsullyednek mikor meglatom a hozzaszolasokat..mit tegyek?paran azt mondtak haggyam majd kitorlik a kepeket,de ez igy eleg nehez... 15/L
2010. máj. 4. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne olvasd el. később majd megunja, mert rájön, h vannak ennél értelmesebb dolgok is.
2010. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt :D
2010. máj. 4. 21:20
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Addig örülj míg ez a legnagyobb problémád.
2010. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

ne foglalkozz vele/velük :)

sok kis tini ribi -.-"

2010. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ha most ribinek hivod oket,el se tudom kepzelni mit mondanal ha latnad is oket :)) ez a ribi jol esett koszi XD
2010. máj. 4. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:

nincs mit,rosszul vagyok a sok ribnctól :D

pedig én magam is tini vagyok :))

2010. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

először is sose hallgass rájuk!

mutasd meg a szüleidnek(igen fontos és ha azért nem, mert cikizni fognak akkor is! ez cyberzaklatás és törvénytelenség, hogy te is rajta vagy és azért, mert rajtavagy és a beleegyezésed nélkül tette fel.

írj a portál üzemltetőjének, hogy vegye le a képeket.

2010. máj. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah ez jó ötlet,írj az iwiwnek,hogy szedjék le azokat a képeket,mert a te engedélyed nélkül töltötték fel,és úgy érzed,hogy ezzel a jogaidat sértik,pluszba még cs*sztetnek is alatta.
2010. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jah és gyűlölöm az ilyen kis tini k*rvákat,akik ettől boldogok.Én is tini vagyok,de hát ez messze áll tőlem,és utálom is az ilyet.Nincs más dolguk,aztán unatkoznak.Gondolom anyuci,apuci a popó alá rak mindent otthon!;)


Előző voltam

2010. máj. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szard le őket. De ha élőben szólnak be, akkor egy pofánrúgás mindent megold :)
2010. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!