Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti belegondoltatok már ebbe?

Ti belegondoltatok már ebbe?

Figyelt kérdés
Sokszor elképzelem mit szeretünk egy emberbe. Hisz belső részekből áll, meg bélből, csontból, húsból, hártyák is vannak a húson, meg vérerek, jó sok... Akkor ott a gyomor, benne valami maró lötty, ami elég undi. Akkor ott a szengolyó amin kábelek lógnak bele az agyba. Akkor ott az agy, ami elég furcsa kinézetű. Akkor ez az egész test be van húzva bőrrel. A bőrön meg szőrök nőnnek ki. Szóval minden dolog olyan furcsa de mégis tetszünk egymásnak. De miééért

2017. jan. 13. 18:47
 1/4 Mojjo ***** válasza:
2017. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2*Sü ***** válasza:
100%

Sok dolog tűnik bizarrnak, ha az ember jobban belegondol.


Én például szeretek a döglött darált állatokat enni, olyanokat amiket a saját vérükbe áztatva a saját belükbe gyömöszöltek. Persze a legtöbb ember ezt véres hurkának szokta nevezni, de a lényeg ugyanaz.


Tulajdonképpen a villa is arra való, hogy döglött állatok cafatjait tegyük vele a szánkba.


Az is bizarr, hogy szeretetünk jeléül döglött növények szaporítószervét adjuk egymásnak afféle csokornak hívva azt.


Karácsonykor, a szeretet ünnepét is azzal koronázzuk meg, hogy egy döglött növény tetemét cipeljük be a szobánkba, hogy aztán ráaggassunk mindenféle üveg-, fém-, és papírdarabokat.


Én informatikus vagyok, programozó. A munkám az, hogy a memóriában és a merevlemezen egy halom nullásból egyest, egy másik halom egyesből nullát csinálok.


Ha megeszel egy nyers tojást, meg egy marék búzát, majd egy evőkanál cukrot, akkor tulajdonképpen megettél egy szép szelet piskótát.

2017. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Néha elgondolkodom ám ilyeneken. De nem azért mert megbolondultam. Csak én olyan vagyok, hogyha egy csirkét vagy bármilyen állatot felboncolunk, mindig az jut eszembe, hogy az ember se szebb belülről és elgondolkodom azon, hogy mindenki tudja miből állunk, mégis vonzódunk egymáshoz, stb. Nem tudom másképp kifejezni, de biztos értitek mit akarok mondani XD :)
2017. jan. 15. 13:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és az undi gennyes pattanásokról ne is beszéljek. Meg itt ott nő ször, nem úgy mint az állatoknál. Így ha nem gondolok bele szépek vagyunk, de mikor eszembe jut miből állunk uhhh jaj
2017. jan. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!