Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Film! Nem tudom a címét....

Film! Nem tudom a címét. Valaki ismeri? (Magyar film) Többi lent

Figyelt kérdés

Ezt a fimet kb 5 éve láttam a nagymamámnál. De meghalt. És nagyon tetszett. Arra emlékszem hogy az a címe hogy: Ha apám megtudná,Ha apám ezt megtudná,Ha apám ezt tudná. De egyikre se hoz ki semmit. A film: Van egy magyar lány aki a Balatonon dolgozik asszem pultos ként. Valami Borinak vagy Bodrinak hívják. Elege lesz a munkájából. Stoppol. Felveszik és elviszik valahova. Közben van valami a barátjával is akivel valami szemályigazolványról vagy útlevélről beszél. Aztán valahol a csaj találkozik egy platinaszőke Barbi nevű lánnyal. Az a barátnője lesz. Aztán eljutnak külföldre. Ahol ez a vörös hajú (Bori?) elcsábít egy pasit akinek elviszi a ruháit és a csávó meztelen szaladgál(Erre a Barbi tanította meg h hogy kell csábítani) mer a Barbi ilyen pasifaló..később meg a Barbi direkt elviszi minden pénzüket h még kalandosabb legyen az út és pénz nélkül kelljen hazajutni. Aztán valahogy elindulnak haza. De közeleg valami dátum amit a (Bori?) vörös,rövid hajú főszereplő csaj megbszélt a pasijával h minden évben ott találkoznak. Aztán találkozik ott a pasijával de a pasit lenyulja Barbi. Aztán valahogy hazaérnek. Ennyi. Magyar film.

Köszi előre a válaszokat. :)



2017. jan. 17. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
apám beájulna
2017. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!