Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nagyon sokszor...

Nora2017 kérdése:

Mit tegyek? Már nagyon sokszor kaptam szaktanárit, egy igazgatóit és ma szünetben egy barátommal beszéltünk, ő az ablak előtt állt és én hozzá vágtam a magyar könyvem és kivitte az osztályterem ablakát.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm elvitte helyettem a balhét, és azt mondta neki az igazgatónő, hogy igazgatóit kap! De nem akartam, hogyigazgatóit kapjon, viszont ha elviszem a balhét, engem már kirúgnak. Nem tudjuk mit tegyünk, nem akartam, hogy elvigye a balhét, mert én voltam. Lelkiismeret furdalásom van, hogy igazgatóit kapott! Nagyon sok szídást kapott a tanároktól ma és én egyre rsszabbul érzem magam! De mindig azt mondja, hogy szívesen tette, mert én vagyok a legjobb barátnője és szeret engem (barátságból).(14 évesek vagyunk).

2017. jan. 17. 20:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Mit csináljak?
2017. jan. 17. 20:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Köszönd meg neki ės lėgy hálás ėrte.. Lehet, hogy egyszer Te is adhatsz neki valamit..a szeretetedet mindenkėppen.. Nem mindenkinek adatik meg ilyen barátság.. ;)
2017. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szép történet ez a barátságról, de hol van az a rész amikor megkérdezi valaki, hogy egy 14 éves gyerek miért nem bírja visszafogni magát, és több írásbeli figyelmeztetés után is másokhoz "hozzávágja" a könyvét? Meg persze az ablak felé, hátha kiviszi.


Vagy a kérdés kamu, vagy a kérdezőnek orvosi segítségre van szüksége (ADHD-ja van, vagy retardált).

2017. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!