Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szombaton írom a felvételit....

Szombaton írom a felvételit. Izgulok eléggé, mit tegyek? [Többi lent]

Figyelt kérdés

Szombaton írom a felvételit, és ez az utolsó nap, amikor tanulhatok, mert mindenki szerint holnap már nem szabad tanulni, mert akkor csak összekavarom a dolgokat..Nagyin izgulok, mert matekból 4,9 vagyok, de magyarból hát.. örültem a 4-esnek. És nagyon izgulok a magyar miatt.Fogalmazást tudok írni, viszont a mondatrészes, meg az ilyen szókincstörős feladatok miatt aggódok nagyon.

Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?


2017. jan. 19. 09:58
 1/10 anonim válasza:
Én is akkor írom. Hol fogod megírni?
2017. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kár izgulni, mert olyan nagyon nem lehet készülni rá. Nem oldottál meg néhányat a korábbi vizsgák közül? Még az a leghasznosabb.
2017. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pesten fogom megírni, és oldottam meg feladatsorokat régebbről, csak nem annyira sikerültek, mert nincs valami jó szókincsem, de folytatom azoknak az oldogatását.
2017. jan. 19. 10:19
 4/10 anonim válasza:
100%
Sok sikert a holnapra! :) Holnap elő ne vegyél semmit, de már most se nagyon tanulgass. Az izgalom ellen adok pár tanácsot, a tanulásba már nem nagyon tudok, mivel már minek... reggel igyál citromfű teát, az nyugtat. Sokan esznek étcsokit is, mert az növeli az agy gondolkodási képességét. Reggel indulás előtt ha eszel pár kockát, az szuper. Jó ha van ismerős a közeledben felvételinél, mert az is nyugtat. Vigyél vizet, és igyál. Miután megírtad, nyugtasd magad, mert utána már kár izgulni. Aznap felvételi után csináld azt amit a legjobban szeretsz. :) Előtte meg gondolj arra, milyen jó lesz, ha vége. :) Én is rettentően izgultam, és ezek a módszerek segítettek. :) Hova szeretnél menni suliba? :)
2017. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnáziumban írom, én a matek miatt félek.. a magyar nekem sztm sikerülni fog.. Együttérzek veled :D én is nagyon izgulok.
2017. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, citromfű teánk nem hiszem hogy van itthon, talán étcsoki. :D
2017. jan. 20. 19:17
 7/10 anonim válasza:
Hogy sikerült? :)
2017. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hozzám képest nem lett valam jó a matek, 32 pont.Összesen 68. :)
2017. márc. 8. 18:05
 9/10 anonim válasza:
Gratulálok! Jó érzés rajta túl lenni gondolom :D Sok sikert kívánok a továbbiakban, és kívánom, hogy ott folytasd tanulmányaid, ahol szeretnéd ;)
2017. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon jó érzés, és köszönöm. :D
2017. ápr. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!