Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az én hibám? Sokszor gondolok...

Kokikulzor kérdése:

Az én hibám? Sokszor gondolok öngyilkosságra mert az anyám tönkreteszi az életem.

Figyelt kérdés
szinte minden nap a fejemhez vágja hogy nem is tudja hogy miért vállalt el engem. most kerültem 9.be az ottani barátaimnak bemesélte hogy én itthon lopok stb... ezért már hozzám se szólnak ők se. apám külföldön.bátjámék is. amikor az öngyilkosságra gondolok annyira feketefehér miden a világon semmi sem tud felviditani. még a kedvenc sorozatom sem

2017. jan. 19. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg menj ki apádhoz.
2017. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudok

de apámnak a fejét is teletömi

2017. jan. 19. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz öngyilkosságon! Az sose jó megoldás! Nekem is elég nehéz életem van, 3 éve ide költöztünk külföldre és még most se sikerült beilleszkednem az osztályomba, sokszor bántanak de nem adom fel és tudom hogy előbb vagy utóbb minden jobbra fog fordulni. Sokszor én se látom értelmét az életnek de tudom hogy öngyilkossággal semmire se mennék. Nincs esetleg egy nagymamád, vagy nagypapád akihez átköltözhetnél?
2017. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs
2017. jan. 19. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor fordulj egy iskolapszihológushoz vagy valakihez, akiben megbízol, mert nehéz mindent egyedül megoldani és lehetetlen is ha minden összegyül.

18/L

2017. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!