Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetoválást követően vérmérgezé...

Thomson76 kérdése:

Tetoválást követően vérmérgezést kaptam, jogosult vagyok-e kártérítésre?

Figyelt kérdés
Tetováló szalonban készített tetoválást követően vérmérgezéssel kerültem kórházba. Mint kiderült a valószínűleg nem megfelelő sterilitás miatt. Jogosult vagyok-e kártérítést kérni a szalontól ? ( kórházi zárójelentés, 2 tanú, blokk megvan)

2017. jan. 20. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérni kérhetsz...

Vedd figyelembe azonban, hogy a "valószinűleg" nem bizonyíték!

2 tanúd van, hogy ott kaptál vérmérgezést?

2017. jan. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Személyesen célszerű ezt intézni első körben. Ha megállapodtok, akkor kész, ha nem, akkor perelhetsz. Ha a bíróság is úgy ítéli, akkor kötelezhetik kártérítésre őket, de csak akkor, ha nem írtál alá semmi olyat, amiben ennek a legkisebb esélyét is megemlítenék. Mert akkor vert helyzetben vagy és a magas perköltségeket is neked kéne állnod. (Persze sok mindentől függnek a dolgok...nem ilyen egyszerű, de ha ez van, hát ez van...)
2017. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!