Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják a Samsungokra...

Miért mondják a Samsungokra hogy egyformák stb, mikor az iPhoneok is?

Figyelt kérdés

Általában ez is indok szokott lenni, és Iphone használóknál is.. De azt nem értem, samsungoknál, legalább a Home gomb különbözik, szifonoknál még az se.. Jó, az a 4s-en még igen de az 5s-től már nem nagyon :)

Amúgy én inkább Samsung párti vagyok. (S7 stb)

Értelmes válaszokat kérek! A kérdésemre, ne másra.



2017. jan. 20. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:

"Miért mondják a Samsungokra hogy egyformák stb, mikor az iPhoneok is?"


A két állítás egyszerre is igaz lehet, tehát a Samsungok és az iPhone-ok is lehetnek egyformák.


Hogy miért mondják? Gondolom, mert úgy gondolják, hogy egyformák. Nem nagyon tudom, milyen választ vársz arra, hogy szerintünk mások miért mondanak valamit.

2017. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
konkrétan nem is értem a problémádat
2017. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyformák? Mikor az iphoneok jobban. Biztos ááhh ne hogy azért mert csak úgy mondják..
2017. jan. 22. 12:17
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: Mert és igen tól csak hol telefon vagy ők.
2017. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Légyszi normális értelmes választ :)) De sajnos a mai gyk-n már értelmes válasz nem nagyon jön :(


"Értelmes válaszokat kérek! A kérdésemre, ne másra."

Reméljük ezt nem poénnak szántad, mert nagyon nem volt az..


Pl. Az i6-ot, i7-et i5s-t megnézed teljesen ugyanúgy néz ki, csak a nagysága más. Ezért mondom hogy pl. Samsungnál s home gomb más hogy néz ki, sőt még sok telefonuknál az alakjuk is.

iSzar.

2017. jan. 22. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:

de miért kérsz értelmes választ egy értelmetlen kérdésre?

no meg, ha külsőleg egyformák, akkor mi van? nem nézegetni kell, hanem használni :)

egyébként az 5s egyáltalán nem olyan, mint az i6, nem csak méretben különbözik, pont ott tették taccsra a guszta dizájnot (szerintem). az i6 meg a i6s külsőleg teljesen egyforma viszont belsőleg az utóbbi több funkcióval és erősebb "belsővel" rendelkezik.

samsungok is hasonlítanak egymásra (persze, ha ugyanarról a kategóriáról beszélünk, mert pl. egy young nem épp s7 formájú, sőt tudásban se közelíti).

az meg hogy milyen a homegomb....szerinted rajtad kívül még hány embert érdekel? nem bántásból kérdezem, de ez olyan értelmetlen kérdés, hogy csoda ha válaszolunk rá :)

nem mellesleg: nem mindegy mások mit mondanak? használd az s7-edet, ha neked az jön be azt' jó'van. kinek mi köze hozzá?

2017. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindegyik iphone ugyanolyan. csak a MÉRETE más!! Nahh,, a designba nem a formát kell nézni? DE de :)) Na meg a homegomb is sokat alakít designba egy telefonba :)) Amúg miért is volt értelmetlen kérdés?? Mert kíváncsi vagyok erre?
2017. jan. 25. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:

nem arról volt szó, hogy a " a designba nem a formát kell nézni", hanem arról h használni kell és nem nézegetni :)

ember! mi lesz veled, ha a homegomb is a képernyőn lesz, min fogsz szörnyülködni? :)

egyébként olvasd el a kérdésed mennyire érthető

2017. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem egy Huawei P8 Lite ön van, és nagyon is bejönnek a nem fizikai gombbal rendelkező telefonok .. Semmi bajom nincs azzal. Főleg h az i8 és az S8 is virtuális gombbal fog rendelkezni. Amúgy érthető a kérdésem én azon akadtam ki, hogy az iphoneosok ilyen indokokat szoktak kitalálni amikor nem Samut vesznek meg csak a design meg hogy ugyanolyan mind. Természetesen mint mindig SZENT A KIVÉTEL. Senki iF.sos NEEE vegye magára. Azt is hogy a szifont szif.snak írtam, attól még f..za kis telo, csak egy idő után elég idegesítő hogy minden 4. Embernek az van, ebbe nem megyek bele :)))
2017. jan. 25. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:

már eleve az hülyeség, hogy ájfónosok meg samsungosok. szerintem mindenki használjon olyan telefont amilyet akar és ne azzal törődjön másnak milyen van.

tulajdonképpen teljesen gyerekesnek tartom, ahogy néhányan úgy védik/gyalázzák valamelyik márkát vagy op.rendszert, mintha az életük múlna rajta. pedig csak használják. meg kéne érteni, hogy ezek használati cikkek,nem faragnak különb embert senkiből.

szerintem.

2017. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!