Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Jártatok már úgy, hogy...

Fiúk! Jártatok már úgy, hogy nagyon kellett pisilnetek?

Figyelt kérdés

Lányoktól sokszor hallottam!

De mivel a fiúknak könnyebben megoldható a pisilés,ezért érdekel,hogy a fiúkkal is történik-e ilyen?

Légyszi irjatok le azt is,hogy hogy történt es hogy eljuzottatok-e végül a wc-re?



2017. jan. 21. 15:49
 1/5 anonim válasza:

Igen, történt már ilyen.

Volt mikor el.

1x nem, akkor motorozás közben jött rám.

Félreálltam olyan helyen ahol nincs forgalom és bementem a fák közé és ennyi :D

2017. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Várom a többi hozzászólást! :)

2017. jan. 21. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, igen.
2017. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik leírnád,hogy hogy történt?
2017. jan. 21. 17:14
 5/5 anonim válasza:

Igen.

Nagyon ciki volt . Az osztály legnépszerűbb lányával beszélgettem aki természetesen tetszett és emiatt nagyon felt amikor hirtelen rámjött de nagyon. Előszőr próbáltam a lábbammal szorítani, hogy ne csöppenyen el amíg kiérek a wcre közben jött velem és beszélgettünk majd amikor elkezdett csöpögni a kezemmel szorítottam és futottam a wc-re amikor megállított a tanár, hogy ne fussak majd észrevette, hogy ott van a kezem (ekkor ért oda a lány) rámszolt, hogy nem szabad fogni de nem tudtam elengedni mert már épphogy nem frocsent ki mivel fogtam. Ekkor a tanár megfogta a kezem és elvette onan. Ekkor nem tudtam tartani és olyan erős sugárba jött ki, hogy mivel felált arcba pisiltem a lányt és a tanárt is. A tanar elvitt az igazgatóhoz aki emiatt intőt adott (mindtha ez az én hibám lett volna)va következő alkalommal ugyenezen a napon amikor elkezdett kelleni az igazgatóiban voltam és szóltam, hogy nagyon kell de akkkr sem engedtek ki majd amikor már nem bírtam ismét elkezdtem fogni mikor az igazgatónő azt mondta, hogy ha nem engedem el akkor kirúgnak. Én nem engedtem el és mondtam , hogy had menjek ki mosdóba azt mondta nem és elvette a kezem és újra megtörtén. Magyon cikivolt.

2019. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!