Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy tudnám...

Szerintetek, hogy tudnám megoldani? Még nem vagyok elég tapasztalt az ilyenekben.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. Csak van egy bökkenő hapsija, a lány 18 éves én 19, a hapsija 22 éves és boxol..Én nem boxolok, csak streetworkoutozok,de régebben thaiboxoltam. Nem beszéltem még a lánnyal egy szót se, de valamiért nagyon tetszik. Hogy oldhatnám meg, hogy akkor találkozzak vele, amikor nincs a hapsija közelében!?

2017. jan. 21. 16:42
 1/2 anonim válasza:
Ez nagyon cuki, de szerintem jobban jársz ha nem akarsz beleturkálni mások kapcsolatába. Visszaüthet a boxoló fiúka :) Nem is biztos hogy a lány is hasonlóan érez irántad, akkor minek kockáztatnál? Ha ennyire odavagy érte, akkor inkább várj rá...
2017. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Attól nem félek, hogy megütne. Attól félnék, hogy feleslegesen vernénk szét egymást egy lányért. Nyilván ő nem, de én igen. Oké
2017. jan. 24. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!