Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány első alkalom...

Fiúk, ha egy lány első alkalommal lefekszik veletek azt ti lenézitek?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha nektek tetszik egy lány régebb óta és a lánynak is tetszel, meg láttátok is már egymást, de még nem beszéltetek, hanem egyszer csak elkezdtek üzenetezni és találkoztok, a lány meg lefekszik veled első alkalommal, azt ti nem veszitek komolyan?
2017. jan. 21. 18:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem hát. Semmi érdekes nincs abban aki rögtön odaadja magát, értéktelenné válik az egész,ráadásul az adott lányról is megvan a véleményem.
2017. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Baromság. Nincs két egyforma eset, ostobaság általánosítani.


Igen, van, amikor csak egy buta kis libát látok benne, de volt egy majd' tíz évig tartó kapcsolatom, ami szintén így kezdődött.

2017. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És, akit nem vesztek komolyan nem is akartok vele még egy ilyen esetet eltölteni még, ha nagyon jó is volt?
2017. jan. 21. 19:29
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
De igen, ingyen luknak tökéletes, nem kell sokat bajlódni, költeni rá, elérhető..csupa haszon. Viszont kapcsolatra nem kellene az ilyen.
2017. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"És, akit nem vesztek komolyan nem is akartok vele még egy ilyen esetet eltölteni még, ha nagyon jó is volt?"


Kérdező, bameg, ébredj már fel!


Fogd fel, hogy a férfiak / fiúk nem minde egyformák, a lányok/nők sem. Miért akarsz minden áron egy egységes igen/nem választ kapni egy olyan kérdésre, amit millió és egy dolog befolyásol, kezdve ott, hogy két személy is érintett, akiknek egyéniségük van.


Te mindig minden férfival pontosan ugyanúgy viselkedsz?

2017. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem viselkedek mindegyikkel egyformán, pont ez a probléma. Csak szeretném tudni mások véleményét, mert olyan helyzetben vagyok, amilyet leírtam.
2017. jan. 21. 21:14
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Miért, te sokra fogod tartani azt a fiút, aki ilyen könnyen kapható? Pláne, ha olyan, mint az 1. válaszoló, akiben fel se merül, hogy pont azon a szinten van, mint a lány, akit leszól?
2017. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért is lennék azon a szinten? Én nem fekszem senki alá füttyszóra...
2017. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mind tudjuk, hogy egy fiú szokott kezdeményezni, ha arra kerül a sor, nem nézném le csak, mert ő azt akarja, de egy lánynál már más a helyzet. Én soha nem csináltam olyat, hogy könnyen lefekszek valakivel, ezért érdekel, hogy mások mit szólnak ehhez.
2017. jan. 22. 13:30
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mind tudjuk, hogy egy fiú szokott kezdeményezni"

Ez volt a múlt században.

Most meg egyenjogúság van.

2017. jan. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!