Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan törölhetném ki az...

Hogyan törölhetném ki az emlékezetemet?

Figyelt kérdés
Nem az összes emlékemet, csak egy bizonyos dologgal kapcsolatban, hogy ne emlékezzek rá.

2017. jan. 21. 18:30
 1/5 anonim válasza:
Sehogy. Dolgozd fel az ezzel kapcsolatos érzéseidet, aztán könnyebb lesz. Miről van szó - már ha nem vagyok indiszkrét
2017. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Az infót talán lehetne, de az emlékekhez érzelmek kötődnek, ennek hatásai akkor is megmaradnak, ha az eseményre nem emlékszel. Idővel enyhül. Ezt nem csak úgy mondják.
2017. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehangoló, hogy nincs rá lehetőség, bár azt hiszem ezt eddig is tudtam, de mindenki tudja hogy van ez, amikor kétségbe vagy esve...

Az egyik családtagom olyat tett velem, amire senki sem szeretne emlékezni...

2017. jan. 21. 22:16
 4/5 anonim válasza:

Bosszú! Persze csak lightosan.

Keverj az ételébe hashajtót. Hadd fossa össze magát a buszon/városban/munkahelyen

2017. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Haha :'D

Annak ellenére hogy ez semmit sem oldana meg, plusz elég szemét húzás lenne megnevettettél ahogy elképzeltem.

köszi!

Azért én még is abban reménykedem hogy el tudom felejteni ezt az egészet.

Köszi a válaszokat.

2017. jan. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!