Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kard készítése cosplayhez?

Kard készítése cosplayhez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem lassan ideje lenne kardot készítenem. Persze cosplayhez kell, nem "igazit" szeretnék. :D De egyáltalán nem vagyok jártas a témában, azt sem tudom hogy kéne elkezdenem. .-. Cosplayereket kérdezem: Ti miből csináljátok? Van valamilyen tippetek kezdőknek? A szükséges anyagokat hol szerezhetem be? Fontos lenne, kérlek írjatok le mindent amit tudtok.

2017. jan. 21. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában eva foam-ból és worblából készülnek a cosplay páncélok, kardok.
2017. jan. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én fából csináltam

De nekem csak dísznek kelett a szobámba :)

2017. jan. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kardot fából érdemes csinálni. Elvileg barkácsboltokban mérnek le fát kérésre (ebben a részben pont nem tudok segíteni, nagypapám asztalos, az ő maradék fáit szoktam feltúrni), dekopírfűrésszel kivágod, formára csiszolod, aztán festés-lakkozás.
2017. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jan. 22. 19:05
 5/5 Bella Wittaker válasza:
Én polisztirol lapból készítettem kardot. Könnyű anyag és vele dolgozni is könnyű. DE erőltetésnél hajlamos eltörni. Az első kardomat ebből készítette, sajna a barátom a conon első órában el is törte. de kezdésnek jó. Most én is fából farikcsálok kardot, az a tuti!
2017. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!