Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a regényrészletem?

Hogy tetszik a regényrészletem?

Figyelt kérdés

"Rebeka ideges arccal vágódott be az öltözőbe és vágta be maga mögött az ajtót amit Jakab fogott meg nagy sietségben.

-De Rebeka. Nem lehetsz ennyire hanyag. Egy kapitány nem csak leszól félvállról, hogy úgy is erősebbek vagyunk, hanem magabiztosan közli. Igaza volt Leventének. Veled úgyis elveszítjük a döntőt, mert gyenge, hanyag, bunkó és felkészületlen vagy. Te sosem tartottál felkészülő edzéseket, te csak egy LÁNY vagy! Közöd sincs a csapatunkhoz!!-mondta agresszívan Jakab.

-Hmm..-hangoztatta a lány. - Ez mind csak ténykedés. És rettegés a kudarctól, rettegés attól, hogy mi kapjuk a sportolókupát. A ténykedések mögött álló félelem- hogy nyerünk a döntőben- valós. Nem vagyunk már kis pisisek, akiknek a legnagyobb kihívás a 3 pontost bedobása jelenti, hanem félpályáról csont nélkülit dobni!-a lány hangjában hallani lehetett a biztatásszerű dühösségek.- Ide figyelj Jakab, nem érdekel hogy most mennyire utálsz a választás miatt, akkor is én vagyok a kapitányod, és ha te szívesebben hallgatsz Levire, akkor viszlát arra van az ajtó, és üdvözöltesd magad a focistáknál!- kiáltott dühösen a lány Jakabra.- Már megbocsáss, hogy sérülten nem tartottam edzéseket, de mindent megteszek a csapatomért!Éppen összeforrt csontokkal itt vagyok és holnap a döntőben fogok játszani! Mert hát ugye csak egy lány vagyok, akinek semmi köze a csapathoz. Mindenem a csapat.-mondta halkulva, könnyes szemekkel a lány.-De csak egy lány.-majd táskáját felkapva kiviharzott az öltözőből."



2017. jan. 21. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2017. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ki fejtenéd, hogy miért?

Hangsúlyoznám, hogy ez csak egy részlet, nem ilyen hangulatú az egész eddig elkészült sztori, ez csak egy részlet.

2017. jan. 21. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Nem tudom elképzelni azt a világot, ahol bárki is ilyen hosszasan veszekedne anélkül, hogy az ellenfele ne szólna közbe, egy valódi párbeszéd egyáltalán nem így néz ki. A mozdulatokat sem írod le, pedig az indulatok elszabadulásakor igen sokat gesztikulál az ember, ugyanúgy figyelni kellene a nonverbális jelekre is...ugyan annyira fontosak az emberi kommunikációban. Figyelj a térköz bemutatására.
2017. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez gyenge
2017. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!