Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » McDonald's árak 2017?

Knapp Andor kérdése:

McDonald's árak 2017?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Valamikor megyünk haverokkal McDonald's-ba és nem nagyon vagyunk tisztába az árakkal(interneten sehol nicsenek fent),mivel nem olyan sűrűn szoktunk ott kajálni,és nem tudjuk hogy mi mennyibe kerül,és hogy mennyi pénzt vigyünk.Ha pár árat le tudnátok írni azzal sokat segítenétek!Előre is köszönöm!(Pécsiek vagyunk)

2017. febr. 5. 22:24
 1/1 anonim válasza:

én debreceni vagyok, és azt tudom, hogy nem véletlenül nincsenek fent árajánlatok, mivel ez éttermenként eltérő lehet...


de... nem akarok hazudni... egy sajtburger 400Ft, egy BigMac 900 Ft környékén mozog, remélem nem írtam hülyeséget, és tudtam segíteni. (én sem járok túl sokat a mekibe)

2017. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!