Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a bts-ből taehyung...

Szerintetek a bts-ből taehyung lefeküdne egy nyugati lánnyal?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 17:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Behúztam azt a szót, amit írtál, a google-ba. Biztos vagyok benne, hogy nem feküdne le nyugati lánnyal. A google találat ugyanis nyilvánvalóan homoszexuális.
2017. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Taehyung nem homoszexuális mindenki ezt mondja pedig egyszer nyílvánosan kijelentette hogy a lányokat szereti és több barátnője is volt
2017. febr. 12. 17:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem homoszexuális, és az is lehet, hogy több barátnője is volt. Viszont elvileg a leghosszabb kapcsolata 2 hét volt:D

És amúgy még szűz a kis cuki*3*

És szerintem lefeküdne egy nyugati lánnyal, miért ne?

De 1000%,hogy csak akkor, ha komoly kapcsolatban lennének:)

(De így bele gondolva, simán lehet meleg, vagy biszex... pl legjobb barátomról is mindenki úgy tudja, hogy teljesen hetoro, pedig biszex, csak nem köti mindenkinek az orrára. Szóval attól még, hogy nem mondja meg az igazat, simán lehet, hogy nem hetero. Ezt senki sem tudhatja)

2017. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad van mondjuk de én telejesen abba hiszek hogy hetero, és honnan tudod hogy szűz? Ez érdekelne hogy hol olvastad vagy valami.köszönöm elore is ☺
2017. febr. 14. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért az az általános megítélés az ázsiai fiúkról/férfiakról, hogy melegek vagy biszexuálisak??!

Való igaz, hogy a fiúk közvetlenebben egymással, mint az nyugaton megszokott (gond nélkül megfogják egymás kezét, megölelik egymást), de ez azért van, mert Keleten nincsenek (vagy nagyon nagyon ritkák) a koedukált iskolák, a tinédzserek szinte csak a saját nemükkel kerülnek baráti kapcsolatba, így ott természetes, hogy fiúk és lányok is közvetlenebbek.

A fiúk kinézetét pedig butaság felhozni, ne ítéljünk külső alapján, sok koreai fiú pedig igen is férfiasan néz ki. Na. Csak utána kellene olvasni.


Az pedig, hogy V-nek nem volt eddig komoly kapcsolata szintén nem jelent semmit. Idol, a gyakornokideje sem pár hónapig tartott, van hogy 24-30 órán át nem alszanak, minden percüket a munka köti le. Nem csoda, hogy nincs ideje randizni (sőt, lehet hogy a szerződése is tiltja (a saseng fanok, sőt a normális rajongók is messzire tudnak menni, ha a kedvencüknek alakul valamilyen kapcsolata.) Plusz a koreaiak később érnek (szintén a koedukált intézmények hiányáta vezethető vissza), ott nem abnormális ha valaki 16 évesen nincs kapcsolatban 😏

2017. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szűz? Miből gondolod?
2017. júl. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Valahol olvastam, hogy egy adataikkal kapcsolatos papírt kellett kitölteniük. És a 'sex' mezőbe (ami ugye a nemére kérdezett:D) Taehyung azt írta, hogy "Még nem volt". Úgyhogy vagy komolyan gondolta, vagy csak hülyeségből írta:D

2017. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jesszus. Szerintem csak hülyeségből írta, elég dili ő is. Bár ki tudja... :D
2017. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 laurta válasza:
Ez nem attól függ,hogy ki hova valósi.Ha szeretsz valakit az mindegy, hogy honnan jön
2017. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :) lefeküdne...nem muszály ott komoly kapcsolatnak lenni ahhoz xD

nem tudom neki mennyire számit a külső,de tuti ő is elvárja h a lánykának legyen jó popója meg teste xd

2018. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!