Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak köztetek anime-fanficti...

Vannak köztetek anime-fanfiction kedvelők? Egy történetet keresek.

Figyelt kérdés

Megrögzött fanfiction fan vagy? Kedvenc történeteidet lemented, hogy a későbbiekben is meglegyen neked, ha esetleg az oldallal történne valami és/vagy a szerző magát meggondolva letörli azt? Akkor te vagy az én emberem!


Van/volt egy nagyon régóta üzemelő (most éppen költözés alatt álló) weboldal, anime-fanfiction.hu néven és erről az oldalról keresek egy anime témájú történetet. Az oldalon már egyszer volt egy rendszerezés és minden történet elveszett, ami a frissítés előtt fent volt, kivéve ha a frissítés után a szerző visszatöltögette azokat.


Hogy pontosan mit is keresek?

Egy Yu Yu Hakusho témájú, alternatív történetet.

Címe: Irány Magyarország! (Ez egy történet sorozat, a többi "Irány ..." "széria" meg van, csak ez az egy nem került visszatöltésre...)

Szerző: Wuky


Remélem találok itt egy hozzám hasonló mániákus olvasót, aki szintén olvasta ezt a történetet és annyira megszerette, hogy lementette magának. Sajnos az oldalon nincs fent végig (meg most ugye költözik is az oldal), magával a szerzővel is felvettem a kapcsolatot, de sajnos Tőle se tudtam megszerezni, így fordulok hozzátok. Ha valamelyikőtöknek meg van, az kérem vegye fel velem a kapcsolatot.


Előre is köszönöm! :)


2017. ápr. 12. 19:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!