Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 12-13 évesen...

Szerintetek 12-13 évesen túlzás a raszta haj?

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlzás és felesleges. Várj még vele pár évet.
2017. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem túlzás.Tök jól néz ki a raszta haj,úgyhogy miért ne? :)
2017. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 22 évesen is túlzás. 50 évesen is túlzás. Egyszerűen felesleges és borzasztó ápolatlan, mivel körülményes a higiénia. 12 évesen meg egyszerűen röhejes. Értem én, hogy vagány, de kevésbé annyira vagán, mint amennyire ciki.
2017. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, várj vele még pár évet. Egyébként is drága egy 12 éves pénztárcájához
2017. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb. 2000ft.-ból kijött és tesóm csinálja
2017. aug. 27. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Niylván rögtön más az ár, ha egy ismerősöd csinálja, aki nem számolja fel a munka díjat -.-"
2017. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiu vagy, vagy lány amúgy? Szerintem semmi akadálya, ha tényleg komolyan gondolod, de nagyon javaslom hogy olvass utána RENDESEN, mi a háttere, mert bőven van mit tudni róla.=) Ja, és azért előítéletekkel is számolni kell rendesen, nem mindenki fog másképp nézni Rád ezért, de h tízből egy, az bőven elég. Nekem nagyon tetszik, de akkor ne csak hajviselet legyen...környezetedben ki raszta még?
2018. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!