Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a vonzás törvénye? Sokan...

Mi a vonzás törvénye? Sokan mondták, hogy nekik sikerült, de mi az?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy olyan - részben hibás - elképzelés, hogy amit elképzelsz magadnak, az fog veled történni.

Ennek annyi alapja van, hogy ha nem süppedsz bele a problémáidba, hanem keresed a megoldást, akkor tényleg hamarabb találsz. Ha van ilyen.

Ha még közben optimista is vagy, a kedélyed is jobb lesz. Addig, amíg optimista tudsz maradni.

2008. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Titok - könyv. Ez a vonzás törvényéröl ir le mindnet hogyan alkalmazd , "tanuld meg", valosisd meg álmaidat.

Én elolvastam elgondolkodtató könyv , angyon érdekes de igy pár mondatban nem ehet elmagyarzáni 250 oldalnyi szöveget:D . Ha érdekel akkor vedd meg. Szerintem megéri elovlasni ha hisszel benne akor alkamazd ha nem akkor is elgondolkodsz hogy most télleg igy van vagy sem.

Meg persze egy kis hitvallásról is szol mint miden ehhez hasonló könyv

2008. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!