Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten szakács munkakörben...

Pszicho88 kérdése:

Budapesten szakács munkakörben tudtok ajánlani korrekt helyeket, vagy mely helyekre nem érdemes menni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az érdekelne, hogy Pesten belül mely helyek jók és melyek nem. A szakács munkakör érdekelne. Minden jó ötlet, tipp, tanács jól jön, mivel nem pesti vagyok.

Hallottam pár helyről, amiről nagyon negatívat mondtak és lehet is alapja. Privátban is megírhatjátok a hely nevét.

Köszönöm. :)



2017. szept. 20. 12:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Ilyesmikre gondolok, hogy hová érdemes leginkább menni és miért jó, vagy rossz?


Hol emberségesebbek a kollégák?

Étterem, bisztró, szálloda, kifőzde?

2017. szept. 20. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
így nem lehet általánosítani.. általában a kollegák jó fejek, a főnök meg mindenhol egy pö.cs .:D
2017. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A jó helyeken ritkán van üresedés, mivel megbecsüli ott magát az ember.
2017. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez így van. Bár volt már ass kollégám és dick séffel is dolgoztam, nem is eggyel.

Sok helyen napi fizetés van, ami nem megszokott.

Gondolom ezt amiatt iktatták be főként Pesten, mivel vannak helyek, ahol sokan nem kapták meg a havi bérüket, vagy csúszott a fizetés, így áttértek a napira.

2017. szept. 20. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szakács vagyok, és ha hírt kapok arról, hogy valami jó helyen üresedés van, biztosan nem egy olyan embert fogok beajánlani, akiről csak annyit tudok, hogy feltett egy kérdést ezen az oldalon. Akkor inkább jelentkezek én, vagy ha alapból ott dolgozom, akkor beajánlom valamelyik ismerősömet. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez a valóság.
2017. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!