Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Gondolkoztatok már azon, hogy mennyi szerencse kell a szerelemhez?

Figyelt kérdés
Ahhoz,hogy akit te szeretsz,pont téged szeressen a milliárd közül?"A" szereti "B"-t, "B" szereti "C"-t...mekkora szerencse kell hogy "A" "B"-t szeresse, "B" pedig "A"-t?
2010. jún. 2. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nagy szerencse kell az igaz. de az életben 1szer legalább 1szer azért tuti találsz valakit...
2010. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha te egyet szeretsz?

Ez nem egy szerelmes kis tizenéves kérdése.Lehetséges,hogy ha szeretsz valakit,de ő téged nem,majd találsz valaki mást,aki viszontszeret,de te mégis az előzőre gondolsz...mert benne megvan az a valami.Félreértés ne essék,nem én vagyok ebben a helyzetben,csak kíváncsi vagyok,mások mit gondolnak erről.

2010. jún. 2. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
én már gondolkoztam. de azért nem úgy van az hogy pont téged a 'milliárd' közül, az ember általában abba lesz szerelmes akit ismer, vagy legalábbis naponta találkozik vele..
2010. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,igen, van benne valami,hogy akkor szeretsz belé,ha mindennap látod,érzed magad körül,ismered...Akkor ezek szerint nincs szerelem első látásra?Hogy véletlenül megpillantod az utcán,reggelente a megállóban,folyosón az iskolába/munkahelyen,de személyesen nem ismered?
2010. jún. 2. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom, lehet van akinél működik, de én nem tudnék senkibe se úgy beleszeretni hogy legalább beszélni ne hallottam volna, vagy ne ismerjem a személyiségét, stb, lehet akármilyen jóképű.

Szerintem a legtöbb ember azért nem az utcáról választ magának párt, hanem az ilyen "zárt közösségekből" mint suli, munkahely, baráti kör.

2010. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nem jössz be annak az 1nek aki életed szerelme, 1 idő után őt is elfelejted...még ha az adott pillanatban nem is így gondolod.

nincs olyan, h 1 életen át vársz, aztán soha senkivel nem jön össze...

2010. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!