Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak ősz hajszálai...

Miért vannak ősz hajszálai egy fiúnak 21 évesen? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem sok, csak egy két szál, és csak akkor látszik, ha közelről nézed.. Na de 21 évesen?!
2010. jún. 13. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nem egyformák. Gondolj bele, mennyi huszonévesnek lehet még őszhajszála, csak festeti. Pl az unokabátyámnak 24 évesen jelentek meg az első őszhajszálai, és mostanra 32 évesen szinte teljesen ősz. Az apámnak meg 62 évesen is alig van 2-3! És ő nem festeti a haját! Szóval ne csüggedj, őszen is lehetsz macsó. ( mint pl. Szellő István, Bochkor Gábor stb. )
2010. jún. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké köszi! :)
2010. jún. 13. 08:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is több olyan fiút ismerek, aki őszül huszonévesen.

Sőt, ismerek egy olyat, akinek nagyon szembetűnő az ősz haja! Ne aggódj, nincs ezzel semmi gond!

2010. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát nekem az egyik 16 éves ismerősömnek is őszül a haja. Nem kell parázni miatta. A nők buknak rá :P
2010. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és már 18 - 20 évesen volt ősz hajszálam, csak persze festetem :).

Az én hajam (eredeti színe is) nagyon sötét, szóval azzal szoktam vigasztalni magam, hogy biztos másnak is van egy-kettő vagy akár ősz hajszála is fiatal kora ellenére, csak a világosabb hajban nem látszik.

2010. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj Hajós Andrásra.
2010. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!