Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet műkörömmel élni?...

Hogy lehet műkörömmel élni? Műkörmös csajok segítségét várom.

Figyelt kérdés
Ma megcsináltattam életem első műkörmét a ballagásomra. Hülye döntés volt. Szépnek szép, csak így nehezemre esik minden, még a gépelés is. Egy közepesen hosszú, téglalap alakú köröm, tip+zselés. Hogy szokjam meg körmöm? Állandóan félek, hogy letörik, pedig nagyon masszív. Alig merem lehúzni a nadrágom, mert félek a töréstől. Ugyanígy gondot okoz a puncitörlés pisilés után, a fürdés, a kajálás, a fogmosás, a fésülködés, a fogás, markolás, érintés. Nagyon furcsa. Nektek is ilyen volt az első? Hogyan szoktátok meg? Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen és mindent tudjak gond nélkül csinálni?
2010. jún. 14. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

te most komolyan beleírtad a kérdésbe h p_uncitörlés pisilés után??

g*ci szakadok:D

2010. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Kussolj már pokemon :D
2010. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
imádom ezt a pokémon fickót:D
2010. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, első, komolyan beleírtam. Bármilyen vicces, azzal is a szokásos max 5 mp helyett vagy fél percet kínlódtam. :D Ne tudd meg, milyen műkörömmel élni. :D
2010. jún. 14. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinél ilyen az első alkalommal.

Ne aggódj, hamar megszokod, és ne félj, nem törik az olyan könnyen. Lehet ha megszokod, körömfüggő leszel :-)

Tenni nem tudsz, hogy hamar megszokd, az idő majd megoldja.

2010. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Műköröm=karom ami re az embernek nincs szüksége
2010. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én oviban ragaszottam magamnak kartonpapírból (tök menő volt:D), csak ott volt a probléma, hogy nem tudtam kiszedni a csipát a szememből, szóval le is szedtem:D De egy idő után biztosan megszokod, csak gyakorlat kérdése. Sok sikert hozzá:)
2010. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Van egy guminőm, Pamela Anderson a neve. Ha pedig nem fújom fel teljesen, akkor Medveczky Ilona.
2010. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs műkörmöm, mert szerintem csúnya, csak a sajátom jó hosszú, de én pl. röviddel nem tudnék már élni. Meg fogod szokni, és ha leszedeted szinte hiányolni fogod. :) Nem kell félni, hogy letörik, mert nem fog. Csak bátran. :D Mondjuk felrakathattad volna előbb, hogy a ballagásodra hozzászokj, mert így csak szerencsétlenkedni fogsz, úgyhogy még előtte "gyakorolj", használd :) Meg fogod szokni, ígérem. :D
2010. jún. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!