Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom azt udvariasan...

Hogyan tudom azt udvariasan kérni angolul hogy : Kedves Vendégünk! Kérjük értékelje a szállásunkat 1-10-ig a booking-on, Miben lehetnénk jobbak Önök szerint? Köszönjük, hogy minket választottak

Figyelt kérdés
nem milyénk volt az apartman és elég rossz értékelést kapott annó , mi átvettük és szeretnénk feljebb húzni a pontszámot próbálunk kedveskedni apróságokkal , szolgáltatásban, ( tisztaság alap ) és szeretnénk ha a vendég értékelné az apartamant de nagyon udvariasan szeretném ezt a kérés megfogalmazni hogy ne tolakodásnak , rátukmálásnak vegye a vendég
2018. máj. 21. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

először a milyénk szónak fuss neki mégegyszer...


...aztán jöhet az angol tanfolyam.

2018. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez volt a lényeg de ment a piros kéz köszi :)
2018. máj. 21. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok féle képpen meglehet, ugye nem mindegy a célközönség.

Amennyiben tényleg jó a szolgáltatás nem kell rájuk szólni, nem kell apróságokkal megvenni őket.

Én érkezésüknél megbeszélem velük, mikor kérnek takarítást (közlöm, hogy díja az van)

Milyen célból jöttek, ehez miket ajánlok

Segítek pénzt váltani

Egy nem mindennapi programot szervezek nekik ahova néhányan elmegyünk (korosztálynak megfelelően hisz máshogy nem tudok szűrni)

Na ehez mind angol, német, francia, orosz nem árt.

Nagyon nem vagyok udvarias, hisz közöm nincs a nyelvtanhoz csak a szavakat rakom egymas utan, de megértik.

Elkeserítő számomra, hogy angol tudás nélkül külföldieknek szolgáltatsz, talán ezért lepődnek meg, ha megszólalok angolul, vagy németül netán franciául?

9.4

2018. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem én szolgáltatok, hanem mamám aki 78 éves bocsi h nem tud angolul, németül , franciául, oroszul. Én segítek neki és nemetes vagyok de román vendégekről van szó, akiknek angolul kell írni üzenetet
2018. máj. 21. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:

3mas vagyok.

Nem kell elnezest kerni, igazabol a ti dolgotok, hogy smint. Visszaolvasva a valaszoddal egyutt erzek valami bizsergest a levegoben, pedig csak tanacsot.. marmint elmondtam en hogyan csinalom, de lehet az a titka, hogy elvezem.

2018. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem tanácsot kértem, hanem hogy udvariasan, hogyan tudom megkérni a vendéget, hogy értékeljen a booking-on hogy az Ő szemszögéből mi tetszett/ nem tetszett ... én iskoláb járok + du. dolgozom " élvezni " nem az én feladatom mamám engedi be a vendégeket, csak megkért hogy írjak a vendégnek, hogy értékeljen...
2018. máj. 21. 11:49
 7/7 A kérdező kommentje:
de mindenesetre köszönöm a tanácsot!
2018. máj. 21. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!