Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MTD fünyíró miért csinálja ezt?

MTD fünyíró miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Próblémám, hogy hol beindul hol nem. Ha be is indul, pár másodperc múlva leáll. Karbi pucolva, fuvókák tiszták, légszürő is! Gyertya add szikrát. Regulátor is jó, létezik hogy azért csinálja ezt mert keverék benzint raktam bele? Rendes benzin menne bele amúgy.

2018. jún. 30. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
? 4 ütemű vagy 2 ütemű a gép ?
2018. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kettő
2018. jún. 30. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Először döntsd el hány ütemű. Mert ha szerinted sima benzin menne bele akkor 4 ütemű. Meg hát mindenképpen az. Viszont attól még menni kellene neki füdtölve. Mindenesetre cserélj benzint és próbáld úgy.
2018. júl. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem megy. Nem az a baj, ha a regulárt mozgatom akkor, megy de ingadozik a fordulatszám, tehát ez a baj. Rugó csere?
2018. júl. 1. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Tételezzük fel, hogy egy thorx motoros mtd fűnyírótol van szó.

Ez esetben ez négyütemű motoros fűnyíró.

Indítási nehézséget, ingadozó járást okozhat ha keveréket öntöttél bele.

2018. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvan a próbléma: elvan dugulva a fuvoka. Fujattam bele benzint és addig ment amíg volt benne benzin. Pedig tegnap elsőként a fuvókával kezdtem, kifujtam de ezek szerint megint eltömült?
2018. júl. 1. 14:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Mégsem, nem ez a baja! Beindul és azonnal leáll, utána már nem is indul be csak pár perc múlva de akkor is azonnal leáll..?? Ötlet valakinek!
2018. júl. 1. 16:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Fuvoka volt eldugulva, most már huzásra indul!
2018. júl. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!