Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes szemüveget csinált...

Hol érdemes szemüveget csináltatni? Ofotért vagy Vision Express?

Figyelt kérdés
Első szemüveg előtt állok, és mindkét bolt vonzónak hangzik, de hallok rosszat mindkét oldal felől és inkább megkérdezek másokat. :)

2018. júl. 29. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindkét oldalról hallottál rosszat, és nem tudsz dönteni, akkor keress egy harmadikat, negyediket, akár kisebb optikai szaküzleteket, ott is vannak jó szakemberek és különböző kedvezmények.
2018. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Én az Ofotértban csináltattam nemrég, meg vagyok elégedve, két év garanciát vállatak rá. Az előző szemüvegemet is ott csináltattam.
2018. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En eddig mindig az OFOTÉRT- ben csinaltattam, de pont legutóbb ráfáztam velük, így én sem tudom, hogy legközelebb hozzajuk menjek-e.
2018. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!