Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kire hasonlítasz legjobban a...

Kire hasonlítasz legjobban a családodon belül?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 22:47
 1/3 anonim válasza:
100%

Kinézetere az anyai nagyimra. <3


Belsőleg az ő néhai férjére, azaz az anyai papára. Ugyanolyan zsémbes, anyagias, és lekezelő volt, mint Én. Utálta a gyerekeket, imádta a pénzt. Mindent halmozott. Most mind a négy unokájának, lakásunk/házunk van. Ledolgozta az életét, és meghalt 63 évesen. Most is élhetne még. Ugyanúgy rühellte a kommunistákat, mint Én. Viszont ő dohányzott és az alkoholt sem tagadta meg. Ellenben Velem!


18/f

2018. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre anyukámra de kiköpöttűl <3

Belsőre talán apa anyukájára (nagymamára)

2018. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nagyon kevert vagyok ilyen szempontból. Testalkatilag az apai nagymamámra (magas vékony, hosszú kezű lábú), a szemem anyukámra(zöld), a hajam színe apukámra(szőke), jellemben a gondolkodásmódom az anyai nagyapámra( reál gondolkodásmód), világnézetem szintén (ateista), meg abban is, hogy kiskamasz korom óta szemüveges vagyok, abban anyukámra, hogy rendszerető vagyok, meg hogy mindenben megfontolt vagyok, abban apukámra hogy a hosszútávú memóriám nagyon jó, meg hogy könnyen megy új információk megtanulása, abban viszont nagymamáimra(igen mind a kettőre),hogy nem nagyon szeretem az ünnepeket, egyéb hangos eseményeket
2023. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!