Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdés az lenne hogy volt e...

A kérdés az lenne hogy volt e már valakinek hasonló problémája? Elsősörban olyan embereket keresnék akikkel történt hasnoló dolog, remélve hogy ők tudnának segíteni nekem, vagy utat mutatni hogy ők mit tettek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elmesélek egy történetet: 7éves napi szintű marihuána fogyasztás után, egy átlagosnak tűnő napon, munka után mint mindíg hazaértem és készítettem egy cigarettát nem kellett volna... Amikor beleszívtam jött egy borzalmas megrázó érzés, kaptam egy brutális pánikrohamot, pöttyöket, fényeket láttam magam előtt. Napokig alig tudtam aludni, de ez még a kisebb gond volt, nagyon erős szorongások gyötörtek, izzadás, zavarodottság, homályos látás, szinte mindentől félelmem volt egy-két hónapig borzasztó állapotban voltam, ezek a dolgok lecsendesedtek de még mindíg nem érzem azt hogy önmagam lennék, naponta több alkalommal "én-idegen" érzés tör rám. Az eset óta eltelt lassan fél év.

2018. dec. 6. 19:07
 1/5 Kecske.9000 ***** válasza:
Erősebb fajta volt mint azelőtt? Emlékszel még, hogy milyen fajta volt? Mert pl. a chemdawg az akárhány év gyengébb fű után kiválthat hasonlót
2018. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt erősebb fajta sőt, előtte napokban is abból szívtam és akkor nem volt semmi baj. Természetesen azóta nem szívtam... Nem tudom hogy valaha el fog múlni ez az érzés vagy sem.
2018. dec. 7. 09:19
 3/5 anonim válasza:

Szia. Több,mint valószínű,hogy a fű derealizációt váltott ki nálad.

Ha tudsz angolul: [link]

2019. jan. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez volt az a jel, amire vártál:

ideje abbahagyni!!!

2019. jún. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es

Nem értek veled egyet.

2020. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!