Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről, miért...

Mit gondoltok erről, miért akar előbb találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit megismertem Badoon, nagyon kedves, mindennap rám ír, órákat beszélünk. Kér mindennap képet rólam, megbeszéltük hogy csak barátkozunk, mert mondtam hogy nem állok készen kapcsolatra, mivel nem rég lett vége a 4 éves kapcsolatomnak.

Amikor küldtem képet akkor azt írta rá " Fura lesz ez a barátság dolog, túl jól nézel ki."

Irtam neki hogy csak januárban érek rá találkozni, meg még talizok pár fiúval, akit badoon ismertem meg.

Akkor rögtön írta, hogy találkozni szeretne előbb, mert "Ő más mint a többi fiú."

Kérdeztem miért lenne más?!

Ő: "Nem leplethetem le magan majd meglátod."


Holnap találkozom így vele.

Szerintetek mi a terve?


Kíváncsi vagyok, ti ebből mit vesztek le?


Köszönöm.



2018. dec. 20. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Fenn vagy társkeresőn de csak barátkozni akarsz, de közben több fiúval is akarsz találkozni. WTF
2018. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mert tenyleg baratkozni szeretnek, miert ne lehetne baratkozni, es ki is irtam az adatlapomra, szval mindegyik tudja.....
2018. dec. 20. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most kihagyom hogy a logikádra tegyek megjegyzést, de mégis szerinted miért akar hamarabb találkozni veled?

Nyilvan ha helyette masokkal talalkozol, annal nagyobb az eselye, vele mar nem fogsz.

Vagy esetleg massal kezdesz közelebbi baratsagba.

2018. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire hangsúlyozod is, hogy te csak barátkozni akarsz, minden fiú reménykedik majd, hogy több lesz.
2018. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt szeretné, hogy a szeretője legyél. Nincs ezzel semmi baj. De tényleg. Hiszen nem állsz készen a kapcsolatra, ezt felfogta. Viszont sejti, hogy attól szexuális igényed még akad.
2018. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Találkoztál a sráccal végülis? Mi lett az eredmény?
2019. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen.

Csak szexet akart.

De nem mentem bele.

2019. aug. 27. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
És ő? Ő beléd ment?
2019. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!