Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a mostani tinikrő...

Mit gondolsz a mostani tinikről? (hajfestés, piercingek, fültágító, extrém stílus, cigi, stb)

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

gáááz :D

a sok hidrogénszőke plázap*csa.. meg már lassan a zöld, rózsaszín, meg kék hajú egyének.. nagyon kevésnek áll jól..csak elrondítják magukat.. a pc-k meg jujj..fülemen kívűl sehova nem tetetnék :D (egy helix pc-m van:P) a fültágító az kib*szottul undorító..az extrém stílusok meg csak a feltűnési viszketekség miatt...:D de hát mit csináljanak? mással nem menne nekik..:P a cigi meg pfujj..azis csak a menőzés miatt..11 éves koromban próbáltam ki, egy szívást, azóta hozzá nem tudnék nyúlni..:S

összefoglalva, menők akarnak lenni és ki akarnak tűnni a tömegből..:D másszóval elég szánalmasak..

(persze van pár kivétel..:D)16/L

2010. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Távolról elkerülendő népség.

Én mindig is elkerültem az olyanokat... nem akarok rossz társaságba keveredni. A hajfestés még rendben van de... a többi az már szerintem elég kellemetlen. Leginkább a cigit utálom. Sok szép,kedves lány van akiben csak annyi a hiba,hogy cigizik,de az elront mindent. Semmi kedvem olyan emberek társaságában lenni aki cigivel öli magát.

(Megj.: A fültágítóról még nem is hallottam :D)

16/F

2010. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok még nagymama korú, de nekem a legtöbb 14-15 éves kinézete már kiüti a biztosítékot. A fültágítónak is vannak fokozatai. Pl. a kicsik ( [link] ) még jól is tudnak kinézni, de mikor ilyet, vagy ennél jóval nagyobbat látok, mindig elgondolkozom, hogy 70 évesen akár a bevásárlószatyrot is beleakaszthatja, és akkor majd milyen praktikus lesz: [link]

A hajfestéssel akkora gond nincs, bár én addig nem tartom szükségesnek, míg nem kezdek őszülni, szeretem a hajszínemet.

Arról nem beszélve, mikor az emofiúk feszülős nadrágban, kifestett körmökkel mászkálnak, és olyan pulóvert hordanak, mint én (testhezálló, v nyakú pl). Milyen férfi lesz az ilyenből?!

Piercing: ez is attól függ, hogy hol van, és milyen. Egy apró köves orrpiercing kifejezetten csinos is lehet. Viszont amikor nyelvbe, ajakba tettetnek, vagy orrba ilyen hatalmas karikákat, azt nem tudom megérteni. Egy csomó szép arcú lány eltorzítja magát ilyesmivel.

Cigi: ha nem az orrom alá fújják a füstöt, nem zavar, sőt, ha olyan a társaság, alkalmanként én is elszívok egy szállal. Bár az is tény, hogy nem 13 évesen kezdtem....

Extrém stílus: Sokan azt mondják, hogy ez az önkifejezés eszköze. Baromság. A legtöbben csak önbizalom hiányosok, és ezzel akarnak kitűnni a tömegből, és magabiztosabbnak látszani, vagy mások éppen ellenkező okokból, az exhibicionizmus hajtja őket.

Amit én még hozzátennék az az elferdült szexuális viselkedés. Menő lett óvszerrel, vagy éppen f.asz alakú tortával/ nyalókával pózolni, aktust imitálni ruhában stb. Sok kislány lesmárolja a barátnőjét, mert az is milyen menő, utána meg egy -egy buliban lesz.op 2-3 fiút, mert attól nagylány lesz... És akkor még jó, ha csak ennyi történik.

Bocsi a hosszú válaszért.

19/L

2010. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajfestés: Felesleges.

Piercing: Egyedül a szemöldök piercing tetszik, a többi nem.

Fültágító: A kicsi talán, de nagy már undorító, főleg egy fiúnál.

Cigi: Nem kellene, de hát nekik lehet magyarázni. "A dohányos emberek is emberek, csak nem olyan sokáig.")


Ui.: Nem is a kinézettel van a legnagyobb baj, hanem, hogy akik így néznek ki (ide tartoznak a páwák is) nagyon beképzeltek, aki nem így néz ki, azt lenézik.

2010. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Én 16/F vagyok de én is megmondom a magamét! Utálom a festett hajúakat, a piercingeseket, a tetováltakat, a cigiseket és manapság a drogosokat! A Legjobb barátom igaz cigizik de attól legjobb barátok vagyunk nehogy már az a füstölő fika miatt ne barátkozzak! Az osztályomban van egy lány aki először befestette a haját na jó nehezen de elfogadtam utána jött a tetoválás és a piercing méghozzá 3 utána cigi és marihónajja! Új bandába került drog meg minden... Ki nem állom az emo-s hülyéket akik mit nem csinálnak! ha már elvágják az ereiket akkor tövig hogy ne is éljenek ha már nem szeretnek élni!

Én magam sportosan öltözök mert Parkour-ozok a cigit az életbe nem próbáltam és a fiatalok nagy részével ellentétben imádok élni!

2010. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
hajfestés mehet ha nem kék zöld piros v egyéb szar szinek :D piercing is csak ne gusztustalanokat és ne szar heklyekre (makk, vázsina :D) fültágító=azonnal kitépni, extrém stílus= kell 1-2 mert másképp unalmas lenne :D cigi=dugja fel
2010. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi! Röviden ennyi.Egészségtelen,töketlen/nőietlen, vicces, ronda, ócska. De nem hinném ,hogy generáció közti szokásos nézeteltérésről volna szó,mint nagypapik meg az unokák stílusában. Én f.25 vagyok, nem vagyok öreg,de mégis nyomoréknak tartom a nálam 6 -10 évvel fiatalabbak zömét a stílusuk miatt. Egyszerüen ami gagyi,az gagyi. Rengeteg stílus van amit szeretek,elfogadható mert a józan ész és igényesség határán belül van,de a szélsőséges szarok egyenlők a nullával.
2010. szept. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

20 év liberalizmus eredménye szerintem. A külsőt én is leszarom, viszont ezt a beképzelt stílust, ami a kb 12-18 évesekre jellemző, nagyon utálom. A cigizés egy dolog, mindig is elég sok cigis volt mindenhol(már a XX. században is), egy dolog, hogy most pár évvel hamarabb elkezdik mint régen. Engem inkább a sok 14-15 éves taknyos idegel, akinek a szülei egész nap dolgoznak, hogy kifizessék a lakbért, számlákat, nekik meg piára, fűre bezzeg van pénzük.

20/F

2010. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!