Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem sikerült az első együttlét...

Nem sikerült az első együttlét (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Most probaltunk meg a párommal először lefeküdni de nem sikerült.. mindketten 16évesek vagyunk és fél éve vagyunk együtt és már nagyon kivántuk egymast ő már nem szűz de én igen... de egyszerűen nem ment be,pedig én teljes mértékben megbízok benne és szeretem is és ez teljes mértékben kölcsönös... de nagyon félek, hogy a legközelebbi alkalomnál sem fog menni... Tudnátok nekem tanácsokat adni? Kérlek

2019. jún. 19. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A stressz miatt nem tudsz kellően ellazulni, és/vagy tényleg olyanok a fizikai adottságok, hogy más technikákra is szükség van. Egyrészt neked is izgatottabb állapotban kell lenned a síkosságért, másrészt lehet kézzel rá kell segíteni, hogy előbb táguljon a hüvely valamennyit. Ha szoktál maszturbálni és befér több ujjad, de most mégsem megy, akkor ez csak a stressz.
2019. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha először bújtatok ágyba, miért nem csak petting volt? Szerintem nem érdemes sietni a dolgokkal...
2019. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk sem sikerült az első pár alkalommal, aztán egyszer ahogy próbálkoztunk, éreztem, ahogy elszakadt a szűzhártyám, onnantól már ment minden gond nélkül. Előtte nekünk sem ment be, meg kellemetlen, feszítő érzés is volt. Maga a szakadás nekem egyáltalán nem fájt, sőt, akkor szűnt meg a fájdalom. Lehet, hogy neked sem szakadt még el a szűzhártyád. Úgyhogy nem kell félni, nincs semmi baj veled, menni fog az előbb-utóbb :)
2019. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek
2019. jún. 19. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Mekkora farka van? Hosszméret? Kerület?
2019. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mertem... de olyan 16korul van
2019. jún. 19. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még várjatok vele, ezek alapján még nem állsz rá készen, nagyon be vagy feszülve
2019. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!