Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Sokan, akik kérdést írnak ki,...

Sokan, akik kérdést írnak ki, miért nem először a keresőt használják, vagy ha már beírják a kérdést, akkor is kidobja a hasonlókat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy most sokan mérgesek lesznek rám, de szinte naponta megkérdezi valaki, pl. hogy ennyi, meg annyi hetesen x kilogramm hízás nem sok-e. Én is kismama vagyok, és ha kiváncsi vagyok konkrétan valamire akkor keresőt használok és csak ha nincs olyan akkor írom ki! Annyira bosszantó, hogy a tényleg jó és fontos kérdések mindig háttérbe szorulnak a több 100-szor feltett kérdések miatt!

Aki heti 2-3-szor vagy többször használja az oldalt az már 100-szor válaszolt és 100-szor elolvasta ezeket a kérdéseket! Tudom, hogy mindig lesznek újak az oldalon, de azért nem kellene ennyire "lustának" lenni, hogy ne tudjunk visszakeresni egy kérdést!

Bocs, ha esetleg valaki bunkónak tart, vagy megbántottam, de ez már nagyon zavart!


2008. nov. 27. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
szürke köd akart lenni
2008. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazatok van. Engem pl. azok a kérdések idegesítenek, hogy "Ma van pé, akcióztunk is, ugye teherbe estem?"-és társai. Azt veszem észre, hogy egyesek olyan görcsösen akarják a babát, hogy már be is beszélik maguknak a terhességet az első pillanattól kezdve, így nem csoda, hogy a szervezetük is már a megtermékenyítéstől produkálja a terhességi tüneteket... Rengeteg pénzt kidobnak feleslegesen tesztekre, mert a kérdések nagy részében azt írják "A tesztem negatív, de ugye lehetek terhes?", s nem veszik észre, hogy hónapról-hónapra "termelik" a negatív teszteket. Már mi is régóta szeretnénk babót, több, mint egy éve próbálkozunk, de ennek ellenére nem kérdezek soha ehhez hasonló kérdéseket, mert tudom, hogy attól, ha felteszem az ilyen jellegű kérdést, még sajnos nem leszek terhes, bármennyire is szeretném. :)
2008. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én attól vagyok kész, hogy a teherbeeséses kéréseknél folyamat olyan kéréseket írnak ki, amikre amúgy ha várnának pár napot,simán választ kapnának, így meg csak tippelni lehet. Pl., hogy "két nap múlva (nem)kéne megjönnie, puffad a hasam és feszül a mellem, lehetek terhes?" Basszus, ha tudja, hogy két nap múlva esedékes, akkor miért nem tud várni két napot??? Anya akar lenni, de ennyire türelmetlen? Így majd hogyan fogja a gyerekének megtanítani, hogy mi az a türelem?

Egyébként meg én az ilyen kérdéseknél veszem a fáradtságot, és beírom a keresőbe a kérdése kulcsszavait, aztán belinkelem neki azt az oldalt, ahol a hasonló kérdések vannak. Remélem, van akinek ennyiből leesik, hogy mit kéne csinálni, vagy hogy a kérdése felesleges volt.

2008. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mmindig jobb, ha kérdez, mintha a hülye babonái miatt hülyeségeket csinál. Viszont én is kiakadok az olyan kérdéseken, amikre a google használatával ne találna 5 mp-en belül választ. Pl. nem hiszem el, hogy ha a mopsz egy népszerű kutyafajta, akkor nem találna több 100 000 oldalt, ami leírja, milyen a természete, mert ilyen kérdés is volt már.
2008. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem felesleges ez a kérdés?

A válasz szerintem magától értetődő. Viszont ez az oldal sajnos az IQ betyárok gyűjtője... :D

2010. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már több éves, szóval tök fölösleges kioktatni a kérdezőt...
2010. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!