Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt GYK-n hogyan lehet jelente...

Itt GYK-n hogyan lehet jelenteni privát üzenetet moderátornak?

Figyelt kérdés
Például sértő, trágár tartalmút, vagy kéretlen szexuális tartalmút.

2020. okt. 1. 17:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
főleg, ha az ember nem is ír kérdést a szexualitás kategóriába...
2020. okt. 1. 17:04
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Írj email-t a moderátoroknak.
2020. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Régen volt jelentés gomb, akkor azt levették? Pedig ötös színtű vagyok :(
2020. okt. 1. 17:20
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
csak szimplán töröld, tiltsd, oszt'jónapot
2020. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt tettem. A 2 ilyen üzenetküldő goldenfinger és nyugodt_vandor volt. nincs most türelmem emailezgetni. azért kaptatok zöldet mindketten és köszi a válaszokat
2020. okt. 1. 17:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük mi is a zöldet. :)
2020. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nincs mit,e nnyi haszna legyen a kérdésnek. AZért a jelentés gombot sajnálom :/
2020. okt. 1. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt jelentés gomb a privát üzeneteknél, mivel pont azért privát hogy senki más ne férhessen hozzá egy beszélgetéshez. A moderátorok sem tudnak, hanem külön képernyőképpel kell e-mailt küldened, ha szeretnél valamit elérni. Az ilyen kéretlen levelezőkön amúgy ez sem segít, mert van száz másik fiókjuk, tiltás után úgyis visszajönnek.


Az üzemeltető pedig nem hajlandó az évek óta áradó panaszokra hallgatni, és berakni 1 darab kapcsolót, amivel egyénileg mindenki eldönthetné, hogy kíván-e üzeneteket fogadni, vagy sem. Az a pár száz kérdésben megfogalmazott panasz az agresszív és perverz zaklatókról semmiség.

2020. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy arra emlékszem, amit te mondasz, csak összemixeltem az itteni, válaszoknál meglévő jelentés gombbal. H tehetném, én a privátokhoz is tennék ilyet, de értelme nem tudom, hogy lenne-e. Úgyis visszajönnek szerintem is, mint ahogy te is írtad.
2020. okt. 1. 18:00
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem e-mail,vagy tiltás
2020. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!