Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnátok ha lenne a...

Támogatnátok ha lenne a gyakori kérdésekhez mobilos alkalmazás? Szerintem sokkal könnyebben lehetne használni és sokkal többen is használnák az oldalt.

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg gyatra módon működne, ahogy ismerem a magyar applikációkat.
2021. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyet értek, viszont én személy szerint nagyon hiányolom, hogy 2021ben nincs egy mobilos appja.

Elég ritkán látogatom az oldalt, de ha lenne alkalmazás, biztos sokkal gyakrabban használnám.

2021. máj. 16. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem felesleges, az értelmesebb ember valamilyen keresőoldalt használ. Minden itteni kérdés már fent van a neten. Egy magyar Redditnek inkább örülnék.
2021. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
És mégis mivel lenne másabb az app, azt leszámítva hogy még pluszba foglalja a tárhelyet?
2021. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

4

A mai világban, ahol a telefonok legalább 64-128 GB tárhellyel rendelkeznek, ez nem igazán probléma. A weboldal nem mobilbarát, sokkal egyszerűbb lenne appon keresztül böngészni. Ha még lenne is mobilverziója, a böngésző úgyis lassítaná a működését (lásd: chat.hu, bár az PC-n is szar). Megemlíthetném még az értesítéseket is.

2021. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

5

Az én 128 GB-omból jelenleg 9,4 szabad...

A Gyakorinak már rég van mobilverziója, ami tökéletesen működik is.

2021. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

6

Na, egy legfeljebb 100 megás app nem oszt, nem szoroz. Használj cloudot, SD kártyát. Probléma megoldva.

2021. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az 5ös válaszolóval értek egyet, leírta pont amire gondoltam, és igen is kellene app szerintem.

Sokkal egyszerűbb egy alkalmazáson belül használni, mint böngészőben rákeresni, bejelentkezni stb, és nem is annyira át tekinthető mint egy app.

2021. máj. 17. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Csak szólok, hogy hozzá lehet adni a kezdőképernyőhöz az oldal linkjét (mintha app lenne), és be lehet pipálni, hogy ne kelljen minden alkalomkor bejelentkezni...

Amúgy egy app mitől lenne áttekinthetőbb, mint a mobil nézet?


7

Van két 15 GB-os Google Drive tárhelyem, és van egy 64 GB-os pendrive-om, amelyiknek az egyik vége C-s, hogy ami csak ritkán kell, tudjam ott tárolni. ;)

2021. máj. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Van most is gyik app
2021. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!