Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy kitörölték egy olyan kérdésedet vagy válaszodat, ami nem is volt szabálysértő?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Többször is, mivel a vitapartnereim bejelentettek. 🤬
2022. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy válasz volt. Megkérdeztem az okát, és tiszteletre méltóan megválaszolták, hogy félreértés történt, és felajánlották, hogy újra megírhatom. Mivel hosszasan mérlegeltem, hogy érdemes-e megkérdeznem, már nem láttam értelmét az újra kiírásnak.
2022. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, többször is.
2022. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit szoktatok csinálni?
2022. máj. 25. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Bosszankodni és megfogadni, hogy soha többet nem gyakorizok. :))
2022. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy kérdésemet tüntették el szőrén-szálán.
2022. máj. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy írtam nekik, de nem igazán érdekli őket.
2022. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az én kérdésem volt, de egy tök normális kérdést kiírt valaki, semmi szabálysértő nem volt benne. Ezt egy olyasvalaki írta ki, aki egy csomó válasz alatt trollkodik és mindig ugyanazt írja. Mivel a felhasználó neve látható, mind ismerjük a történetét, ezért az egyik felhasználó a kérdés alá olyant írt, ami a trollkodására utal és a kérdező azonnal beszállt a játékba és elkezdett bohóckodni, szétoffolta a saját kérdését, ezért lett az egész kérdése törölve.
2022. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Többször is, azt nem tudom, hogy nem volt-e szabályszegő, ezért inkább azt írom, hogy kíváncsi lettem volna, pontosan mivel indokolják meg. De ugye a válasz csak eltűnik, a kérdés törléses üzenetben pedig csak annyi van általában, hogy "nem felelt meg az oldal szabályainak" vagy valami hasonló sablonindok, amiből nem derül ki.


De néha van olyan érzésem, hogy van amit csak óvatosságból törölnek, vagy pl. megosztó téma, és a moderátornak elege lesz, hogy már a 20.ember jelenti a kérdést, de egyébként nem szabályszegő, csak kényes.

2022. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!