Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi lehet a korhatár bevezetése...

Mi lehet a korhatár bevezetése után a 16 alattiakkal?

Figyelt kérdés
Ugye a korhatár bevezetése előtt voltak itt 16 alattiak, velük mi lett a bevezetés után? Mert ők ugye nem szegtek meg semmilyen szabályt, hanem a későbbi szabálynak nem feleltek meg.

2022. máj. 26. 10:27
 1/5 KmsRys ***** válasza:
95%

Aki megemlítette az életkorát akár kérdésben, akár válaszban, annak törölték a fiókját, és küldtek egy e-mailt is róla.


És ezt úgy mondom, hogy én is voltam "áldozata" ennek 14 évesen. Aztán 2019-ben visszajöttem, mikor 16 lettem.


Akik meg nem említették meg az életkorukat, azaz nem derült ki, gondolom megúszták.

2022. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"ők ugye nem szegtek meg semmilyen szabályt"

Ha 16 éven aluliak holnaptól nem használhatják az oldalt, akkor egy 12 éves gyerek holnaptól ugyanúgy megszegi az oldal szabályzatát, hiába regisztrált korábban.


Mivel az oldal nem ellenőrzi senki életkorát, nem is tud semmit tenni azokkal a felhasználókkal akik nem felelnek meg az oldal szabályzatának. Ez addig ki sem derülhet, míg valaki önként ki nem írja egy kérdésben vagy válaszban, hogy hány éves - ekkor törlik és tiltják, más esetben minden marad ahogy volt.

2022. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, aki még 16nál fiatalabban regisztrált, mondjuk, 12 évesen, majd kirakták a szabályozás után, az a 16. születésnapja után visszajöhetett?
2022. máj. 26. 11:22
 4/5 KmsRys ***** válasza:
100%

Igen. Nekem is írták az e-mailben, hogy "várunk vissza, ha elmúltál 16!".


Ugyanezzel az e-mail címmel jöttem vissza, csak más felhasználónéven.

2022. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A korhatár bevezetése után, az első belépéskor megjelent egy felugró ablak, és nyilatkozni kellett arról, hogy betöltötte-e a 16. életévet.
2022. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!