Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tı is utáljátok, ha egy...

Tı is utáljátok, ha egy weboldal/program okosabb akar lenni nálatok? Mert én nagyon.

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom, amikor valamit helyesen beírok, amit akarok keresni, és a vatera - mert annyira okos - kijavítja valaki különbözőre(amúgy nem szoktam vaterázni igazán, de akkor is). Vagy itt van ez, a gyakorikérdsek. Nem enged kiírni kérdést egyes- vagy többesszám második személyben sokszor, meg még egy csomó módon, pedig teljesen normális lenne a kérds, ezért át kell fogalmazni, vagy valami karaktert belerakni, hogy ne úgy vegye. Annyira fárasztó...


Na, tessék, erre is kiírta:


"A gyakorikerdesek.hu nem csevegős oldal, ne kérdezz egyes vagy többesszám második személyben! Ha olyan a problémád, fogalmazd meg egyes szám első személyben, ha pedig általánosságban szeretnél tudni valamit, általánosságban kérdezz! Ha csak ebben a formában tudod megkérdezni, amit szeretnél, akkor ne írd ki kérdésed, mert ez inkább egy fórumoldalra passzol, nem ide!" - de a török "ı" karakter kicsit kifog azért rajta ;)


2010. okt. 2. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ahhan
2010. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert valahol okosabb de valaho te vagy okosabb ...az úgy gondolkodik ahogy beprogramozták és nem tud gondolatmenetet váltani, de te tudsz (am nem olvastam végig a mit írtál csak a kérdést:))


am nekünk az info tanár mindíg azt mondja hogy nem a gép vagy a program a hülye hanem aki csinálta:)

2010. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Firefoxnak meg nem lehet letiltani h alertezzen amikor véget ér egy számláló egy adott oldalon és olyankor alertez h újra kell küldenie az infót.
2010. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Google-n néha idegesítő a "Did you mean ...".
2010. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A "Did you mean..." szerintem sokszor hasznos, azzal általában nincs baj, csak akkor, ha magától átjavítja, hogy meg sem kérdez...:@
2010. okt. 17. 15:16
 6/6 anonim válasza:
jah szerintemis... a vaterán ideg lettem én is.... 1 hónapban 1x ha vaterázok, de akkorse engedi h azt nézzem amit akarok...
2011. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!