Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van bármi előnye/hátránya az...

Van bármi előnye/hátránya az aktuális toplistás helyezésnek?

Figyelt kérdés
Ha nincs, akkor minek van maga a rendszer?

2023. júl. 25. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy azáltal, hogy előre lépkedsz, arra késztessen, hogy minél többet használd a platformot. Ugyanúgy, ahogy egy videojáték. A szintlépés függővé tesz.
2023. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szintlépést leszámítva nincs, csak egy viszonyítás mások aktivitásához képest.
2023. júl. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Mivel a felhasználók 99.9%-a anonim, így teljesen értelmetlen.
2023. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Popcorn ***** válasza:
89%

"Hogy azáltal, hogy előre lépkedsz, arra késztessen, hogy minél többet használd a platformot. "

Ez lenne a célja. De láttam már nem egy emberkétől, hogy pont amiatt fogta magát vissza az oldal használatával kapcsolatban, mert meglátta mennyire elöl van a toplistán. Az döbbentette rá, mennyire sok időt tölt itt.

2023. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Vannak azért rosszabb elfoglaltságok is szerintem, ha onnan nézzük, hogy pl kocsmázásnál biztosan jobb.
2023. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

A 2-es válasz (2023. júl. 25. 17:41) írójától eltérően, én nem tudom, hogy a toplista és a szintlépés közt milyen összefüggés van?


A jogosultsági szintnél pontszámokat nem vesznek figyelembe.

A toplista pontjainál figyelembe vett értékelés, szavazás tevékenység nem számít a jogosultsági szintnél.

A jogosultsági szintnél számít a regisztrációtól eltelt idő, a törölt kérdések és válaszok aránya, a válaszadási százalék, amelyeket nem tartalmazza a toplista.


A „Toplistás helyezéseid” szerint a legjobb helyezésem 3292., a legrosszabb 9453., a többi kategória ezek közt van. Az „All-time toplistán” a 2460. vagyok.

A jogosultsági szintem 5-ös, a szintek bevezetése, 2020. május 12. óta.


Fogalmam sincs, hogyan lehet bármelyik toplista alapján a jogosultsági szintre következtetni, hogy az ott látottak közül ki, hányas szinten van?

2023. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Arra jó, hogy sokan a pontfarmolás nevében teljesen immorális, sőt szociopata módon viselkedhessenek.


- Billegő de egyébként helyes válaszok (1 zöld 1 piros, a pirosabb pár százalékkal magasabb így kicsit már pirosba lóg a válasz) lepontozása és átbillentése nem hasznosba

- Szintén helyes, de pár ember által már nem hasznosba pontozott válaszok helyzetének tovább rontása, hogy elolvasás nélkül is pirosat nyom rá azért az egy pontért

- Ostoba kérdések farmolása, olyanoké amit már többször feltettek mások vagy akár ő maga (persze van aki a pontfarmolás nélkül is erre szokott önkielégíteni, de sokszor csak a pontozásról szól mégis)

- Semmitmondó, tőmondatos válaszok, csupán a mennyiség okán, sokszor ugyanazt leírva amit előtte sokan már megtettek

- 4 és fél, 5 csillagos felhasználók elvből lepontozása, hogy hátrébb kerüljenek a toplistán, és beelőzhesse őket is

- Adott kérdés többi jó válaszának is a lepontozása, hogy az övé legyen a legmagasabb, akár egyetlen 100%-os helyes válasz (ez elvileg ronthat 1-1 pontot az értékelős pontozásán is, de máshol bepótolja egy pillanat alatt, a zöldre zöld, pirosra piros, olvasás nélküli pontozás farmolással)


És mindezt úgy, hogy gyakorlatilag semmi látható előnnyel nem jár a toplista! Vagyis egyetlen előnyt azt látok de az se gyakorlati, az adott ember egóját hízlalhatja hogy ő "elért valamit", mennyire elől van már a toplistán.

2023. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!