Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehetne tenni ,hogy az...

Mit lehetne tenni ,hogy az oldal olyan népszerű legyen mint 2013 körül?

Figyelt kérdés
nov. 22. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Korszerű dizájn és működés, következetes moderáció, a trollok tiltása.
nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit fel kellene tuningolni az oldalt (nem úgy, mint 2020-ban), kell egy normális mobilapp, újabb funkciók, nyereményjátékok, a trollok, és a spamelők tiltogatása.
nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet is értenék, de ez egy önjáró oldal szerintem. A moderáláson túl sok dolog nincs vele. A trollokban meg mi vagyunk a hibásak. Rendre száz feletti válaszokat generálnak. Szabályba nem ütközik a kérdésük, és bevételt hoznak.
nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rövid távon biztosan bevételt hoznak, csak hosszabb távon elüldözik a normális felhasználókat. Vagy magával a trollkodással, vagy azzal, hogy a normális válaszokat jelentik és töröltetik, aminek eredményeképpen a normális felhasználókat tiltják ki.
nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár a cég pénzügyi mutatói nyilvánosak, megismerhetőek, de nem nézek utána. Ha hoznak annyit, amennyit a tulajdonosok elvárnak, mindegy, hogy százezer ember „termeli meg”, vagy csak egy.

De szerintem a szokások és lehetőségek is megváltoztak. Elment az idő az oldal felett, és akkor is csökkenne az aktivitás, ha minden kedvünk szerint történne.

Valószínűleg leszálló ágban van az oldal, és ezért lehet az is, hogy saját szabályaikhoz sem ragaszkodnak. Ha szigorúan vennék, akkor a napi forgalom a mainak tíz százaléka sem lenne. Csak gondolom, nem tudom megalapozni.

Csak látom, sok fecsegés van sok helyen. Meg olyan rovatok is vannak, amelyek nem is lehetnének.

nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én manapság nem panaszkodom. Ugyanazok a problémák vannak az oldalon mint pl fél éve, éve, amikor még panaszkodtam rá, de azóta hozzászoktam, sőt megtanultam a jót kihozni belőle :)

Szerintem azért ilyen anonim kérdezz felelekre még a mai napig is bőven van igény, de azért fejleszteni is lenne bőven mit. Pl a külföldi sikeres alternatívákból sok hasznos dolgot át lehetne venni, gondolok itt pl redditre vagy quorára.

Én pl kivenném a lepontozást (főleg mert visszaélés és toxic lett jóideje, meg amúgy is csak pozitív megerősítés a trend régóta), és lenne helyette olyan hogy a leghasznosabbnak ítélt válaszok kerülnének legfelülre, meg a leghasznosabb lenne a kiemelt. Tehát minél több hasznosat kap 1-1 válasz, annál erősebb válasz lenne. És az ilyen kiemelten jó válaszokból lenne toplista pl, na arra még mehetne is valami havi nyereményjáték. Hátha hozna némi vérfrissítést. Sőt, talán kissé a közösségépítős funkciókat is növelném, mondjuk barátnak fel lehetne venni embereket, vagy valami :D És be lehetne kapcsolni hogy láthassák a válaszaidat ha írsz vhova, bár ez már nagyon vadvízre evezés. De azért ötlet az lenne mindig, az a lényeg.

nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A közösségépítés nem lenne előnyös. Aki itt van, nagyrészt azért van itt, mert anonim, és nem barátkozni akar.

Sokan már a privát üzenet lehetőségétől is rosszul vannak. Pedig elolvasni sem kötelező, még ránézni sem a menüpontra :), de mégis sokan hisztiznek mert valaki mert nekik írni.

Esetleg úgy megcsinálni ezt a közösségi formát, hogy beállíthatóak legyenek, hogy mennyire akarjuk közösségiként használni, és mennyire nem. Az alapján, hogy a név láthatóságát, meg a hírlevelet is ki-be lehet kapcsolni, gondolom ennél is inkább csak a kialakításával lenne munka, a személyenkénti beállítási lehetőséggel már nem annyi.


A trollkodással kapcsolatban sem a kérdésekkel van a fő gond, hanem inkább a troll, kötözködő válaszolókkal. Őket kellene kiszűrni, kidobni inkább. Mert egy troll kérdésre legfeljebb nem válaszol az ember. De ha a kérdésére valaki sorra csak a kötözködést kapja, az nem fog előbb-utóbb újabb kérdést feltenni.


Én egy olyannak tudnék örülni, ha legalább egy hozzávetőleges életkor látszódna a felhasználók válaszánál. Mondjuk regisztráláskor meg kellene adni a születési időt, egy olyan 10-es sávban. Mert sokszor nagyon nem mindegy, hogy egy fiatal, alig élettapasztalatos 17 éves adja a választ, vagy egy 60 -éves az élet sok területén szerzett tapasztalattal.


A pontozási lehetőséget valóban meg kellene szüntetni. Vannak olyan fanatikus gyakorizók, hogy már azért nem írnak sokszor választ, mert lepontozzák őket.


Úgy komplett az oldalt viszont nem kellene megváltoztatni nagyon, sem dizájnra, sem ilyen-olyan funkciókkal túlbonyolítani. Hisz sokaknak pont az oldal egyszerűsége, átláthatósága vonzó benne.


De ahogy már valaki írta is, írogathatjuk mi az elképzeléseinket, időtöltésnek meg beszélgetésnek jó. De ez az oldal már valóban inkább csak megy amíg megy, aztán majd szép lassan elhal. ...Ami remélem minél később fog eljönni...

nov. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 5-ösnek van igaza. Itt a fő probléma az, hogy ez már egy teljesen más világ más szokásokkal.

30as vagyok, és 10 éve volt, hogy napokig ökörködtünk itt a lakótársammal fősuli alatt.

Ő már külföldön van, sztem vagy 10 éve be sem lépett ide, én meg csak akkor, ha éppen nincs munkám az irodában. Ha fontos kérdésre várok választ, inkább a redditre megyek.

Tehát mire is jó ez az oldal ma? Fiatalok vannak itt egyáltalán?

Azt látom, hogy 80%-ban már olyanok vannak itt, aki trollkodni vagy kötekedni akarnak.

nov. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ennek a gyk-nak lassan "annyi". A tematikus fb csoportokba tevődött át a kérdezés.
dec. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt látton teli trollokkal. Unatkozó kötekedőkkel.
dec. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!