Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vannak lepontozva a...

Miért vannak lepontozva a hasznos válaszok? !

Figyelt kérdés
Ki és miért teszi ? sokszor látom hogy a kedves válaszoló osszes tapasztalatát , szívét lelkét beleadja, és mit ér el vele ?! azt hogy lepontozzák .... Én nem értem , már az is baj ha valaki segíteni próbál a masikon ?! persze vannak olyan válaszok , emelyek nem hasznossak . Jajjj és szerintem a gyakorikérdeseken mindenkinek lehetne 1 saját választott neve , mert ugyanarra a kérdésre 10-szer is írhat egy válaszoló és teljesen másnak adhatja ki magát . nektek mi a véleményetek ? vagy csak engem zavar ?!
2009. jan. 3. 18:35
 1/10 anonim válasza:
78%
Mert minden válasz szubjektív, és nem vagyunk egyformák hogy egy ilyen nyílt témában egyöntetű választ igazoljunk, vagy lenézzünk. Nem vagyunk egyformák..hála a jó istennek
2009. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze én ezt meg is értem , de mégis vannak akik direkt pontozzák le a választ
2009. jan. 3. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Engem is idegesít, hogy nicknevet nem ír ki.

És igen, van aki bosszúból lehúzza a dolgokat.

2009. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
95%
Első vagyok...mellesleg ki a francot érdekelnek a válaszok meg a százalékok? Nem kell ide se nick se semmi. Úgy ahogy van ki kéne venni a százalékos hülyeséget és pont. Olyanok ezek a viták mint az oviban...
2009. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Azert mert az idiotak mindenkinel okosabbnak hiszik magukat, es ha valaki ertelmes valaszt ad az bantja a gyenge kis patkany lelkivilagukat.

Ne torodj vele, ilyen vilagban elunk...

2009. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2009. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Az anonimitás az oldal lényege. Ha bármilyen nick is lenne, máris lehetne azonosítani a népeket, és pillanatok alatt rögzülne mindenkiről, hogy ő "ilyen" meg "olyan" és már eleve "úgy" állnának majd a válaszaihoz. Az ugyanazon embertől érkező sok választ így is elég könnyen ki lehet szűrni: csak össze kell vetni a válaszolók "hasznos válaszokat ad" %-át, és máris ki lehet szűrni a spammereket. :)
2009. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
mert jó buli lepontozni azokat a versenymániás b@rmokat akiket a százalék meg a rangsor érdekel :) Az előző acc.-om, amit kitiltottak(xD), az az utolsó előtti helyen volt tegnap a rangsorban:) Hogy ma ott van-e azt nem tudom, de remélem nem ment feljebb:P
2009. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik gyakori ok az, hogy szívesebben olvasunk megnyugtató giccseket, mintsem vállalnánk a szembesülést a valósággal. Fárasztó gondolkodni, ezért nem vesszük szívesen, ha kizökkentenek megszokott gondolataink köréből. Nagyon gyakori, hogy elkent, általánosságban mozgó, közhelyes vagy szlogenszerű megnyilvánulások 100%-ot kapnak, miközben egy-egy realistább vagy tapasztalatról árulkodó válasz sokkal kevesebbet.


A minőség és a népszerűség nem ugyanaz, néha szembekerülhetnek. Külön tudomány jó válaszokat írni és külön tudomány népszerű válaszokat. Akik 98%-nyi elfogadott választ produkálnak, jó politikusok lehetnek, akik 70%-ot, éles megfigyelők. Viszont a közízlés azért kiszűri az arrogáns vagy végképp semmitmondó, destruktív szövegeket is, ezek 50% vagy az alatt szerepelnek.

2009. jan. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Qvasz válasza:
Hogy miért pontozzák le? Egyértelmű. Fáj az igazság...
2009. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!