Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom leredukálni...

Hogyan tudom leredukálni 0%-ra a törölt válaszaim/kérdéseim százalékát?

Figyelt kérdés
Szintlépéskor 0-zódik?

jan. 9. 20:42
 51/92 A kérdező kommentje:
Normális, értelmes és segítőkész válaszokat várok csak!!!
jan. 24. 09:28
 52/92 anonim ***** válasza:
72%
51. Igen, abból kaptál bőségesen!
jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 A kérdező kommentje:
Mégse, mert mégsincs megoldva a problémám. Még mindig 1%...
jan. 24. 09:52
 54/92 anonim ***** válasza:
70%
Az nem a mi hibánk! És nem létező probléma. Jelenleg van 63428 válaszom, 1630 kérdésem és mégis 1% a törölt kérdéseim és válaszaim száma. És akkor mi van?
jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 A kérdező kommentje:
Ezt csak kitaláltad. És ez amúgy teljesen más dolog. Engem nem érdekel más dolga. Csak az enyém. Egyébként főleg a szintlépés miatt kellene nekem a 0%.
jan. 24. 10:08
 56/92 anonim ***** válasza:
71%
Mit találtam ki drága barátom? Egyik szinthez sem alapfeltétel a 0% törlés
jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:

Nem kell a szintlépéshez 0%! 5. szinthez is megengedett a 3%: "Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 3%"


És szerintem soha se lesz 0% ha csak 1 törölt válaszod is volt valaha. Bár nem tudjuk az algoritmust, de a legegyszerűbb algoritmus esetén nem kerekítenek és ha >0 akkor már 1% lesz.

jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 A kérdező kommentje:
De én akkor is 0%-ot szeretnék
jan. 24. 11:05
 59/92 A kérdező kommentje:
A 201 válasz nem jött be. Akkor hogyan, mitől lesz0%?
jan. 24. 11:07
 60/92 anonim ***** válasza:
100%

Semmitől. Fejezd be a kommentek spamelését és fogadd el, hogy így működik az oldal. Elég végigjelenteni a sok felesleges válaszodat amit csak a 200 hsz miatt szemeteltél ide, és nemcsak a törölt arányodat fogja még feljebb tolni, de akár ki is tilthatnak.


Nem lesz 0% a statisztikádban, nem is szükséges semmilyen szintlépéshez, úgyhogy engedd el végre.

jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!