Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az utóbbi időben miért ilyen...

Az utóbbi időben miért ilyen alacsony a gyakori kérdések látogatottsága?

Figyelt kérdés

febr. 29. 16:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9:


Nem olyanokat kérdeztem, hogy "mit jelent x mondat". Pl. ismerősöm adott egy 120 kérdéses angol tesztet, és 8-10 kérdést sehogy sem tudtam. Nüansznyi különbség volt a mondatok között, és miután beszóltak az itteniek, hogy ez könnyű teszt (:D), már tudtam, hogy nem az, és csak amerikaik/angolok tudnak érdemi választ adni.


De igazából már mindegy, mert rájöttem, hogy max. az angoltanárom vagy angol anyanyelvűek fogják nekem megmondani, h 'by the time' mikor használhatok csak sima múltat, meg hasonlókat, az itteniek nem valószínű.

márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kérdések amikre jobb a kereső, az biztos választ fog adni, és nem fog beszólni meg kötekedni. Pl mint egy egy definíció, vagy szó jelentése, az ilyen kérdések.

Viszont vannak olyan kérdések, amikre meg csak itt, vagy a hasonló kérdezős oldalakon kaphatod meg a választ, mégpedig emberektől. Tipikusan ezek a storyzós, megélt, kifejtős, életben megélt példás vagy vélemény alapú kérdések. Bár ott meg jó lenne ha nem pontozgatnák le vagy esnének neki a másik véleményének izlés vagy hit alapon, mert szerintem ez az egyik oka amiért sokan menekülnek. Ezeket valahogy jobb lenne tényleg szankcionálni mert pont a legnormálisabbak kedvét elveheti, akik aztán elmenekülnek. Illetve én megmondom őszintén, támogatnám egy teljesen moderálatlan dühöngő zóna létrehozását is egyfajta alkategóriaként :D

márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kérdéseim zöme nem olyan, hogy beírod a Google-keresőbe és kész.. Inkább ilyen nyitott téma, eszmecsere, kíváncsi vagyok más emberek véleményére, álláspontjára. Tehát nem tudásbázis jellegű kérdések, inkább ilyen filozófiai jellegűek.
márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megtörtént a stílusváltás pár éve, az is egy szög volt a weboldal koporsójába. Gyakorlatilag sikerült magukat sggberúgni. Volt egy jó megjelenésű oldal, amit szerettek az emberek, erre lecserélték egy olyanra, ahol összefutottak a hozzászólások, és egy monitornyi részen csak fele szöveg volt, mint korábban. (Utána nagy nehezen hozzárakták a látványhoz ezeket a kék címsorokat, meg valamivel sűrítették is a szöveget.)

Na, a váltáskor rengetegen leléptek. Én is egy időre. Mikor visszajöttem, a látvány javítása után, akkor tűnt fel, hogy lényegesen kevesebb a kérdés, és az ezekre adott válasz is. A saját kérdéseimre onnantól nehéz ténylegesen hasznos választ kapni. A kevés válasz miatt a kérdezők nem jönnek ide kérdezni, a kevés kérdés miatt meg nem elég szórakoztató ezeket olvasgatni, meg válaszolgatni. Önmagát gerjesztő folyamat.

márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14: a váltáskor az akkori forgalom a sokszorosára nőtt meg és tartotta magát 2 évig. Ami igaz, hogy nem a stílusváltás volt az oka, hanem hogy 2020. közepe volt, és beütött a pandémia. 2020-2022-es időszak egy szignifikáns kiugrás a statisztikában, így sajnos nem igaz amit írsz. A váltáskor rengetegen panaszkodtak, mint mindig mindenki ha megváltozik egy megszokott dolog. Ettől függetlenül a havi kérdések száma 42 ezerről 60 ezer fölé, a válaszok száma 300 ezerről 500 ezerig felment.


Ahogy a clickbait cikket felvezetik - MUTATJUK (7 nap múlva törlődik automatikusan a kép):

[link]

márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
100%

Az emberek változása miatt.

Nem tudnak értelmesen, kulturáltan beszélni egymással.

márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mert már elkezdte sok magyar a Redditet használni erre a célra, nézegettem és ott már sokkal több válasz érkezik mint a gyakorikerdesek.hu-n.

Ott sokkal több a nő is. Bár a Redditen kicsit bonyolultabb, abból hogy bármi miatt tiltanak. És van egy olyan Redditen ahol 50 naposnak kell lennie a fiókodnak, hogy kérdést tudj kiírni.

Ezért inkább elképzelhetőbbnek tartom hogy egy tini például előbb jön ide kérdezni, mint Redditre. Vagy bárki. Sokkal könnyebb erre az oldalra rá találni.

márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!