Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem furcsa, ha privátba...

Csak nekem furcsa, ha privátban kapok egy nyomdafestéket nem tűrő üzenetet és kimásolom, beteszem hogy mindenki lássa, ezt az üzenet írója minden további nélkül töröltetheti és törlik is a kedvéért?

Figyelt kérdés

máj. 12. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem furcsa-olvass szabályzatot.
máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
E-mailben kell írni a moderátoroknak, hogy legyen esély a tiltására. Nem garantált, hogy megtörténik, de amit csinálsz az tilos. Azért is, mert magánbeszélgetést hozol nyilvánosságra; azért is, mert offolod vele a kérdést; azért is, mert még idézve sem tolerálható a trágár komment; és azért is, mert egy anonim oldalon nem tudod semmivel bizonyítani, hogy valóban más üzenetét tetted közzé, vagy sem.
máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyjából én is így gondoltam.Persze az, hogy "olvass szabályzatot" válasz olyan, mintha egy gépjármű, vagy bonyolultabb háztartási gép hibájáról érdeklődne valaki, és azt a választ kapná: Olvasd utána a 400 oldalas kezelési utasításban.
máj. 12. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hallottad már a mondást: a szabályok nem ismerete nem mentesít a következményei vagy felelőssége alól. Itt a regisztrációnál be is pipálod, hogy betartod azokat (akkor is, ha nem voltál hajlandó elolvasni, legfeljebb a következményeit viseled).
máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

↪ 3/ A kérdező kommentje (2024. máj. 12. 19:58)


Nem én írtam azt a választ, de természetesnek tartom, hogy a regisztráltak tudnak a Szabályzatról, és ha nem is tartják fejben, de ha szabálytalanság miatt törlik kérdésüket, válaszukat, ami miatt értetlenkednek, legalább akkor megnézik.

Nem olyan, mint egy 400 oldalas kezelési utasítás. A gyakorikerdesek.hu szabályzata mindössze 6 pontból áll; és regisztráció alkalmával el kellett fogadnod. Az más, hogy te, eszerint még utólag sem voltál hajlandó ránézni, mert fogalmad sincs a méretéről.

Hogy ne vessz el a végtelen hosszú szövegben, segítek a vonatkozó rész megmutatásával: [link]

A Szabályzat elérhetősége minden lapról: [link]

máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!