Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom elérni ezen az...

Hogyan tudom elérni ezen az oldalon az admint? Illetve egy kérdésemet,amit korábban festettem, lehet törölni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ.

máj. 13. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem festettem a kérdést, hanem fel tettem
máj. 13. 14:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden lap alján rögzítve van a kapcsolattartási e-mail cím, oda tudsz írni: info(kukac)gyakorikerdesek.hu Ha kérdésre vagy válaszra hivatkozol benne, akkor jelöld meg a sorszámát vagy linkeld be. Ha privát üzenetre hivatkozol, arról képernyőképet kell csatolni (látható legyen benne a küldő neve is), mert nem látnak rá máshogy.


Ha publikus szabálysértő tartalmat szeretnél jelenteni, azt a kérdések és válaszok jobb alsó sarkában lévő gombbal tudod kezdeményezni.


Ha szabályt nem sértő tartalmat szeretnél törölni, nem kötelesek teljesíteni. A szabályzatot elfogadva regisztráltál, és ennek része az alábbi is:

"Felhasználó tudomásul veszi, hogy a Weboldal egyes részei nyilvánosak, azokat bárki olvashatja és Felhasználó elfogadja, hogy a Weboldal szolgáltatásait saját felelősségére veszi igénybe. [...] Amennyiben egy regisztrált felhasználó valós személyére vonatkozó bármilyen adatot tesz közzé, tudomásul veszi, hogy azt bárki megnézheti, tárolhatja, felhasználhatja, és az ebből eredő közvetlen vagy közvetett károkért a Szolgáltató nem vállal felelősséget."

máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban hiába írsz, a legtöbb esetben el sem olvassa senki.
máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!