Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tesz bántó megjegyzéseke...

Miért tesz bántó megjegyzéseket egy férfi egy nőre, de közben, ha bármi van a nővel segítséget kér egyből segít a férfi kiáll mellette, védi, megjegyezz dolgokat a nővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
máj. 19. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ember és helyzet függő.


Ez így nagyon kevés infó.


Jómagam pl ignorálom rosszakaróm romlottságát, ám ha neki van igaza, igazat adok neki, akár őt is bevédve, holott nem érdei meg. (eldugdosta eszközeimet, rosszúl van ha valakinek jó a kedve/boldog)


Szval így nem mondok semmit az általad írt esetre, te vagy ott, te látod át a helyzetet. Neked kellene tudnod a választ, ismerve a másik felet.

máj. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy ismerem a másik felet. Nem ismerem olyan régóta. Kevés az info. Megjegyzi a kedvenc kajám mit iszok, segít nekem ha kell ha nem akkor is. Megvéd, másokkal szemben. De ha más is ott van beszólogat, pl hogy veszélyes nő vagyok, kicsit gonosz hasonlók. Nem értem egyáltalán. Ha szomorú vagy szar a kedvem észreveszi és próbál jobb kedvre deríteni. Pár hónapja ismerjük egymást. Mások szerint bejövök neki, de eddig én úgy gondoltam, hogy kedvel, de mostanra azt gondolom a rossz megjegyzései alapján utál bár nem értem mért jófej is.
máj. 20. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!