Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem törlődnek azok a...

Miért nem törlődnek azok a kérdések, amikben hemzsegnek a helyesírási hibák, ha egyszer ki van írva, hogy "Ügyelj a helyesírási hibák elkerülésére! "?

Figyelt kérdés
2008. jan. 9. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
aZÉRT mert gép nem ellenőrzi a gazdáknal pedig nem lenne kedve ilyen apróságokkal foglalkozni. Ha a válasz válaszol a kérdésre nekem akkor mindegy.
2008. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseket rendszeresen átvizsgálják a moderátorok, és a durvább helyesírási hibákat, magyartalanságokat, elgépeléseket kijavítják - legalábbis a kérdésben. Persze a moderátorok nincsenek itt mindig, ezért az új kérdésekben még hemzseghetnek a helyesírási hibák, mert még nem néztük át őket. Helyesírási hiba miatt kérdést nem törlünk. Egyébként ez a kérdések 98%-át érinti.
2008. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól még, hogy valaki nem tud helyesen írni lehet olyan kérdése ami fontos számára, és amire nagyon szeretné tudni a választ. Nem lenne igazságos, he emiatt törölnék az illető kérdését.. Szerintem.
2008. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
64%

miért töröljék?

1.a lényeg a kérdező kérdésén van, egyelőre!!!!

2.másodlagosság a helyesírás itt, de szerintem neked nem, mert vagy már tucatszor teszed fel itt a kérdésedet.

-ha nagyon zavar akkor hagyd el ezt a helyet, és ne bosszankodj tovább,

- lépj már túl ezen a dolgon, és a lényegre koncentrálj

2008. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
ez hülyeség. attol mert valakit vagy rosszul tanítottak meg vagy mert még fiatal, attol nem lehetnének kérdései? Már boccs, de nem vagy 100-as ha ezen múlnak neked a dolgok. és ha gyereked lessz vay van, akkor kidobod, mert valamit a háziban elrontott?? pff, az ijen embereket kéne törülni akik, azt hiszik, hogy a világnak tökéletesnek kell lennie. nem kell, hogy az legyen.
2008. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

eggyetértek ne töröjjenek senkit amiatt hogy rosz a hejesirássa atól még irhat értelmes dolgokat. és szerinted inkáb legyen terhes 12évesen csak amiat mert itt törölték a kérdését a rosz hejesirása mijatt, és nem kapot válasszt? rádásul vanak diszleksziás emberek is meg alacsonyab művelcségűek az ő problémájuk nem lehet fontos? csak a bölcsészeké? elég nagy bekébzelt stréber lehecc. amig olvasható semmi gond nincs vele.


háháhá. csakazértis:)

2008. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert mi szegény földi halandók is szeretnénk feltenni a kérdéseinket, akkor is ha nem vagyunk tisztában az összes helyesírási szabállyal. Egyetértek, fontos, hogy tudjon valaki helyesen írni, de nem gondolom, hogy egy ilyen jellegű internetes oldalról ki kellene bárkit is rekeszteni azért mert nem tud... Arra ott van a nyelvtanóra, meg a magyar érettségi, ott az a dolga a tanárának, hogy egyest ajon ha hibázik. De itt hagy tegye fel a kérdését.
2008. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti! Ha 12 évesen terhes valaki, akkor az az ő felelőssége, ő d*gott 12 évesen, már nem azért...
2010. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a helyesírási hibákkal vagy az elgépelésekkel van a gond, hanem amikor az illető nem használ vesszőt, és állandóan rövidít.


"mongyátok már meg mikor at ki a miki a első aricsomit?"


Ez most egy hülye példa, én találtam ki, de sok ilyen jellegű kérdés van, és amikor megjegyzem, hogy drágám, nem értem, mit szeretnél, lepontoz galádul.

2010. nov. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!